Спортивні фанати Веселівського району

Веселовский районОдним з важливих напрямків роботи органів місцевого самоврядування, виконавчої влади є сприяння розвитку фізичної культури і спорту. Виконувати це завдання за умов постійної нестачі коштів у сільському, селищному бюджеті навіть на вирішення найнагальніших соціальних проблем, звичайно, непросто, а іноді й неможливо. Проте, як свідчить досвід, пропаганда здорового способу життя, залучення сільських громад, зокрема дітей і молоді, до занять фізкультурою і спортом, змістовного дозвілля є надзвичайно корисною і потрібною справою. Це дієвий засіб відволікти підростаюче покоління від небажаного впливу вулиці, кафе, барів, від надмірної прив’язаності до комп’ютерів та задіяти його фізичну активність на користь громаді. В кінцевому результаті спорт - це здоров’я нації, а значить - її майбутнє.

І в нашому Веселівському районі є хороші приклади того, як потрібно дбати про розвиток сільського спорту. Одним з таких людей є Кушнір Олексій Костянтинович 05.09.1991 р.н., житель с.Гоголівка, працює Головним бухгалтером сільської ради.

Батьки ще з дитинства привили Олексію любов до спорту. Усі його ініціативи підтримує сільська молодь, підприємці та виконком сільської ради. Збірна команда Гоголівської сільської ради під керівництвом сім’ї Кушнірів триразові чемпіони комплексної районної спартакіади серед населення сільських та селищної рад. Збірні команди Гоголівки з волейболу, футболу, баскетболу постійні учасники всіх районних турнірів. У 2012 році хлопець організував команду з сучасного виду спорту, який нещодавно з’явився в Україні, «стріт воркауту». Даний вид спорту дякуючи Олексію немов хвилею накрив увесь Веселівський район. На сьогоднішній день воркаутом займаються дорослі, діти, дівчата та хлопці. Команда «Street team Gogolevka» постійні учасники та бажані гості на всіх обласних турнірах, міжнародних та всеукраїнських фестивалях з сучасних видів спорту. Юнаки у 2013 році приймали участь у шоу «Україна має талант», сподобались журі, але для проходу відбіркового туру трохи не вистачило артистизму. Проте це їх не зупинило і у 2014 році команда знову готується на відбір до даного шоу.

За ініціативи Олексія побудовано чудову спортивну площадку у центральному парку селища Веселе для занять паркуром і воркаутом, облаштовано спортивну залу та стадіон у с.Гоголівка, проведено три обласних фестивалі з сучасних видів спорту, другий рік поспіль районний турнір з більярду, безліч турнірів з волейболу, баскетболу, як серед чоловіків так і серед дівчат. Постійними помічниками в реалізації його ідей є: Благодійний Фонд «Роби Добро»,Пархоменко Ігор, Горлач Катерина, Харьковський Андрій, Безуглий Андрій, Прусенко Олександр, брати Цап Петро та Федір,відділ освіти, молоді та спорту Веселівської райдержадміністрації.

На прикладі Олексія можна сказати, що навіть у селі де закрито школу, усі ідеї легко реалізовувати, коли є ініціатори, які вміють об’єднати навколо себе людей для професійних і регулярних занять спортом, а також розуміння і підтримка з боку місцевої влади, підприємців та просто любителів спорту які турбується про здоров’я громади. А результат не забариться, вкладені кошти повернуться більш ніж сторицею.

М.КозюраСоздан 12 дек 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником