Зроби свій вклад у благодійну справу

Веселовский районУ Веселівському районі вже два тижні триває  благодійна акція з метою забезпечення дітей пільгових категорій нашого району  та дітей з  сімей вимушених переселенців канцелярськими товарами, одягом, взуттям. 

Чи винна дитина, яка  бажає ходити до школи з красивим портфеликом, всім необхідним шкільним приладдям, гарненько одягнута, що у її батьків склалася така життєва ситуація і вони не можуть забезпечити її належним чином. Дивлячись на своїх однолітків, ця маленька людина мріє про хоча б маленькі радості, але  вже розуміє всю складність життя. 

Людям різного віку, віросповідання і матеріального достатку – всім нам притаманне співчуття, коли мова заходить про допомогу дітям.  І дуже гарно, що залишилися такі люди, яким небайдужа доля дітей. Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням соціального захисту населення, за допомогою благодійної організації «Роби добро», ПАТКБ «Надра», ЧП «Маркова», ЧП «Кривчик», голови Калинівської сільської ради та жителів району вже вдалося  охопити 23 дитини пільгової категорії нашого району та 24 дитини з  сімей вимушених переселенців шкільним приладдям,  10 сімей отримали одяг.   

Дякуємо всім хто не залишається байдужим, а робить свій вклад у цю благодійну справу. Районна благодійна акція триває і сподіваємося, що в майбутньому нас буде набагато більше.

Якщо Ви переймаєтесь долею дітей і у Вас з’явилося бажання допомогти, звертайтеся до Веселівського  районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, який знаходиться  за адресою: вул.. Леніна, 136, каб. №46 (4-й поверх райдержадміністрації, тел. 2-10-88).

 

Районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

 

 Создан 02 окт 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником