До дня незалежності України

Приазовский район22-го серпня, напередодні дня Незалежності України в Приазовському на площі біля районного будинку культури відбувся святковий концерт.
Відомо, що Приазовський район багатонаціональний ,тому ми маємо унікальну можливість насолоджуватися творчістю колективів української, албанської, болгарської та інших культур – та в цей день ідея була одна: всі ми – громадяни однієї великої Єдиної України.
Зі сцени пролунало багато теплих побажань мешканцям району та найпоширенішим побажанням було побажання миру, єдності та незалежності України.
Активістами молодіжної громадської організації «Молоді регіони» був організований флеш-моб: під час молитви за Україну, яка лунала зі сцени було запалено свічі, кожен бажаючий міг долучитися до акції та відчути тепло, яке йде з рук у руки, від серця до серця, разом помолитися та попрохати миру і добробуту нашій країни.
Під час фінальної пісні у небо піднялися сяючи ліхтарі наповнені не тільки теплотою вогню, а й теплом наших сердець нашими надіями на світле майбутнє
Акція була організована за підтримки Народного депутата України А.В. Пшонки.Создан 03 сен 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
boligolovv 03 сен 2014 ответить
хорошая новость
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником