Настав час футболу!

Веселовский район Наразі, з вівторка 15 липня, стартував 4-й турнір щорічний з міні-футболу серед вуличних команд. У змаганнях приймають участь вісім команд: «ДЮФК», «Старт», «Ізвєстія» (Широке), «Металіст» (ДЮСШ), «Менчикури», «Новоуспенівка», «Партизан» та «Калинівка» (яка приєднається на наступному тижні).

  Перший етап пройшов 15 липня на спортивному майданчику поблизу Веселівського газового господарства. Зіграли наступним чином:

 «ДЮФК» – «Старт» 2:4 (Сандуляк О. – Кобевко В; Прядко О.)

«Партизан» - «Ізвєстія» 1:0 (Соболь О.)

«Новоуспенівка» – «ДЮФК» 2:2 (Гончаренко А; Зейналов О. – Черевко С; Іващенко С.)

«Менчикури» - «Металіст» 4:0 (Бойко В. (2 голи); Балховітін В, Білий В.)

 

 Другий етап проводився у с. Широке:

«Ізвєстія» – «Металіст» 7:2 (Бутко. (2 голи); Соболь О. (2 голи); Поляков І; Аксенчук К. (2 голи) – Піддубний І; Кириленко. )

«Старт» – «Партизан» 3:0 (Прядко О; Кобевко В. (2 голи))

«Ізвєстія» – «Новоуспенівка» 1:1 (Поляков І; Гончаренко О.)

«ДЮФК» – «Менчикури» 3:0 (Іващенко С; Шнуровий Д. (2 голи))

 Турнір серед вуличних команд проводиться з 2011 року за підтримки відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  та благодійного фонду «Роби добро». Вперше змагання були проведені за ініціативи головного спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту – Козюри Михайла Юрійовича. Він організував змагання серед вуличних команд з метою долучити молодь до занять футболом. І в нього вийшло якнайкраще. Команди чекають цього турніру як можливість проявити себе та провести час цікаво і з користю. До того ж, протягом року футболісти намагаються тримати себе у гарній формі, щоб, коли настане час змагань, показати себе з найкращого боку.

 Долею гравців переймаються крім благодійного фонду «Роби добро» й фізичні особи. Вони підтримують жагу спортсменів до футболу своїми фінансами та організаторськими здібностями. «Ізвестія» (Широке) – грають за підтримки Рудського С; «Новоуспенівка» - Овчарчиних Сергія та Дмитра; «Менчикури» - Васьковського Р; «Калинівка» – Остроконя Ю., ДЮФК «Веселе» – Божка Є.

 До речі, з метою популяризації футболу серед населення, вже другий рік поспіль деякі етапи турніру проводяться в селах району.

 

                                                                                                     Олександр ЗалатаСоздан 18 июл 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником