Онук, достойний свого дідуся

г. Токмак      Старшому поколінню токмачан, добре знайоме прізвище Аврутіс, бо його власник Лев Михайлович Аврутіс, людина шанована,  на власні очі бачив Велику Вітчизняну Війну, в той страшний час був малим хлопцем і допомагав разом з іншими дітлахами дорослим,  збираючи  колоски в полі, в’язав снопи, тим самим допомагаючи забезпечувати хлібом наших солдат Червоної армії. По закінченні війни – повернувся в Токмак, закінчив ТМТ і працював на легендарному заводі ім. Кірова випробувачем дизелів, пізніше був направлений у село, в якому займався механізацією сільського господарства, і цій справі віддав більше тридцяти років свого життя, працюючи у райагропромпостачі, а упродовж десяти років – був директором цього підриємства.

     Зараз ми так само говоримо про прізвище Аврутіс, але вже не про Льва Михайловича, а про його талановитого онука, гідного продовжувача роду та носія родинного прізвища. Михайло в цьому році закінчив ЗОШ № 5, успішно склав іспити та ЗНО, і готується до вступу до одного з Київських вузів. Хлопець захоплюється правознавством та юриспруденцією, і саме в цьому напрямі планує будувати свої  кар’єрні сходи. Але так само, є творчою людиною з гарним смаком та задатками стиліста – можливо, саме ці контрастні риси та захоплення роблять його особистість такою цікавою. Михайло є членом Токмацької міської молодіжної ради і займає активну життєву позицію. В своєму юному віці має вагомий здобуток – першу публікацію. Його наукова робота увійшла у збірник Київського університету права Національної академії  наук під назвою  "Законодавство України: проблеми та перспективи розвитку" у 2014 році. На своєму власному прикладі, наш товариш показав, як можна одночасно вчитись, готуватись до вступу у виш, вести наукову роботу та займатись суспільно-корисною діяльністю.

    Токмачина багата на таланти, і в черговий раз ми в цьому впевнились. Наша молодь займає призові місця у спортивних змаганнях та олімпіадах з шкільних предметів, творчих конкурсах, веде активну суспільно-корисну діяльність.

      - Головне в досягненні успіху - щире бажання та прагнення до саморозвитку, активна життєва позиція та бадьорість  духу, і звичайно, допомога товаришів та дружня команда однодумців, так саме, не  буде зайвою! - зазначив Аврутіс- молодший в розмові з представниками нашої організації. 

                           Олена Чаговець, голова Токмацької міської молодіжної ради.

 Создан 14 июл 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
juniper 14 июл 2014 ответить
good site
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником