Токмацькі "технарі" відзначили випускний

г. Токмак27 червня студенти, їх батьки, родичі та викладачі зібралися на випускний вечір на затишному подвір’ї Токмацького механічного технікуму Запорізького національного технічного університету. Випускники отримали дипломи, технікум – подарунки, а глядачі – емоції.

За свою славну історію ТМТ випустив когорту першокласних спеціалістів. Заклад розпочав своє існування у 1930-му на базі трирічної професійно-технічної школи. У 1938 році став власне механічним технікумом, а у 1998-му – структурним підрозділом ЗНТУ. За ці десятиліття викладачі підготували понад десять тисяч спеціалістів для базових виробничих підприємств «Південьдизельмаш» та «Ковальсько-штампувальний завод».

 

У 2000-х у закладі було введено три нові спеціальності поряд з двома традиційними. Починаючи з 2012 року, на базі технікуму навчаються і студенти ЗНТУ. Відтак, після чотирьох років навчання у технікумі студент має право протягом наступного «вирівнювального» року пройти курс на базі ТМТ, після чого здобуття вищої освіти продовжиться на третьому курсі ЗНТУ вже у Запоріжжі.

Святкові декорації, музичне оформлення та море квітів – усе це запам’ятається на все життя для студентів-випускників груп 34-БО-11 (куратор Тетяна Щербина), 41-ВД-10 (Ніна Мельник), 42-ВД-10 (Наталія Козачок), 43-ОМ-10 (Наталія Панасенко), 45-ОТ-10 (Ольга Івченко).


Усього 99 студентів отримали фах у стінах ТМТ: 46 механіків, 34 технологи та 19 бухгалтерів.

 

Випускники у цей вечір отримали дипломи, а 20 з них – дипломи з відзнакою. Свіжоспечені механіки Руслан Бречко, Дмитро Володін, Вадим Добрянський, Михайло Кошель, Дмитро Проценко, Юрій Сербін, Денис Бажутін, Дмитро Карасов, Вадим Уманський, Владислав Черевко, технологи Альона Ананьєва, Дар’я Зінченко, Оксана Лобур, Ольга Моргалюк, Олена Архіпова, Дар’я Уманська, бухгалтери Христина Думал, Олександр Горбачов, Денис Нікітенко та Олексій Шаров отримали «червоні» дипломи та грамоти за активну участь у громадському житті технікуму від міського голови Ігоря Котелевського. Також найактивніші студенти отримали премії від профкому закладу.

 

Половина випускників продовжить навчання і здобуватиме вже вищу освіту в ЗНТУ на базі технікуму.

 

Теплими напутніми словами звернулися почесні гості до вісімдесят четвертого за ліком випуску ТМТ.


– Тепер ви – фахівці. Ви гідні поваги і є прикладом для наслідування. Тепер у вас попереду нові життєві іспити. І здобуті вами знання обов’язково допоможуть у майбутньому, – звернувся до випускників Ігор Котелевський.

 

Привітали молодих людей з отриманням дипломів директор ТМТ ЗНТУ Володимир Ганус, викладачі технікуму, а від імені батьків – Любов Сербіна.

Вже за традицією не лишився без подарунків сам технікум. Цьогорічні випускники подарували рідному закладу сім комп’ютерних моніторів, а Ігор Котелевський – мультимедійний проектор.

Святковості атмосфері випускного додавали ведучі свята Роман Балаклієць, Андрій Кузьменко, Дар’я Зінченко. Звучали пісні, причому не лише у виконанні цьогорічних випускників, а й золотого голосу ТМТ Івана Сізова та його товариша Кирила Краснокутського, які вже є студентами ЗНТУ.

 

Після випускного вальсу вже вчорашні студенти пустили в чисте небо повітряні ліхтарики, з надією, що саме під таким мирним небом вони застосовуватимуть свій здобутий фах, реалізовуватимуть свої знання.Создан 07 июл 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником