Street Workout

Веселовский район9 травня на спортивному майданчику в селищі до Дня перемоги за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки відбулося відкриття сезону по Street Workout. Організаторами відкриття була команда Street Team Gogolevka.

На відкритті свої показові виступи давали команди: міста Мелітополя, міста Запоріжжя, Кам’янки-Дніпровської і навіть міста Харкова.

На майданчику з переносними турниками і брусами зібралося багато людей. Після показових виступів розпочалися змагання з чоловічого фрістайлу, де трете місце зайняв Науменко Володимир із Запоріжжя, на другому місці Кліпілін Роман із Кам’янки-Дніпровської, а переможцем став Фуголь Руслан із Мелітополя. За чоловічим фрістайлом розпочався жіночій, і місця дівчата розподілили так: трете місце Філімонова Крістіна із Харкова, друге місце Ольшанська Валентина із Мелітополя, а перше місце посіла Горлач Катерина із села Чкалово. В змаганнях з виходу силою на третьому місці Науменко Володимир, на другому Фуголь Руслан, перше місце зайняв спортсмен з Мелітополя Коновалов Микола з результатом 15 виходів. З підтягування на перекладині з гирею 16 кг. третє місце зайняв Фуголь Руслан, друге Коновалов Микола, перше Кліпілін Роман з результатом 26 підтягувань. З віджимань на брусах з гирею 24 кг. третім став Абдурасалов Амаль із Мелітополя, на другому місці Науменко Володимир, а перше місце зайняв Кліпілін Роман з результатом 47 разів.

 Після силових змагань розпочались змагання серед дівчат з присідань, перемогла Ольшанська Валентина. Серед хлопців були змагання з віджимання від землі, переміг Науменко Володимир.

 Організатори висловлюють щиру подяку нашому народному депутату Артему Пшонці та всім спонсорам та меценатам, котрі небайдужі до розвитку спорту у нашому Веселівському районі.

 

         О. КушнірСоздан 16 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником