Рух заради здоров’я!

Веселовский районЗ ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я щороку 7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я. Його мета – привернення уваги громадян до проблеми формування та підтримки здорового способу життя, проведення широкої інформаційної кампанії з обговорення проблем здоров’я, організація масових спортивних заходів, залучення волонтерів до їх проведення.

З метою збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування ціннісного ставлення до власного здоров’я та забезпечення необхідної рухової активності 7 квітня у Веселівському районі був проведений фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»

З цього приводу у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, проводились заняття з ранкової гімнастики. Проведення таких заходів сприяє фізичному розвитку дітей, підвищенню розумової працездатності, виховує в них дисциплінованість і організованість, для молоді – це складова фізкультурно-оздоровчої роботи.

Найактивнішу участь у фестивалі прийняли: районна різнопрофільна гімназія,       КЗ «Веселівська ЗОШ №1», КЗ «Новоуспенівська ЗОШ», КЗ «Таврійська ЗОШ», КЗ «Чкалівська ЗОШ», КЗ «Чкаловська ЗОШ», КЗ «Широківська ЗОШ».

Хоча такий фестиваль проводився вперше в нашому районі , але участь взяли не тільки всі учні, але й їх класні керівники. Всі учасники отримали заряд енергії, позитивних емоцій та гарний настрій на цілий день.

 

 

 

М. КозюраСоздан 09 апр 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником