Обласний турнір з вільної боротьби

Запорізька область05 квітня у спортивному залі Веселівської ДЮСШ у залік обласної спартакіади серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» Запорізьким ФСТ «Колос», відділом освіти, молоді та спорту, Веселівською ДЮСШ, за підтримки народного депутата України А.В. Пшонки було проведено обласні змагання з вільної боротьби.

 У змаганнях приймали участь юні борці з Кам’янко-Дніпровського, Василівського,  Чернігівського, Приморського, Приазовського, Веселівського, Токмацького, Бердянського, Мелітопольського, Михайлівського районів та м.Запоріжжя.         

До призерів даного турніру увійшли і наші учні Веселівської ДЮСШ: 1 місце у Ариніна Едуарда (вагова категорія 42 кг) та Маслюка Олександра (100 кг.), 3 місце вибороли Гапонов Станіслав (42 кг) та Тополь Катерина (44 кг.)  

Всі призери та чемпіони змагань були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними значками ФСТ «Колос».

 

                                                                                              М. КозюраСоздан 07 апр 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
Веселушка 08 апр 2014 ответить
Страшно даже представить, что было бы, если бы у Веселовского района не было такого нардепа, как Артем Пшонка. Не было бы ремонта в ДЮСШ, уличных тренажеров в Веселом, поездок спортсменов на соревнования, выступления воркаутеров на УМТ... И еще многих-многих хороших вещей, которые поднимают район с колен....
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником