День Святого Валентина

Михайловский районЦей день святкують всюди  дорослі і малі,

         Промінчики любові хай сяють на землі.

 

Хочу всіх вас привітати

З Валентиновим цим святом

І від серця побажати

З щирістю душі кохати.

 

         14 лютого ми святкуємо найромантичніше свято року — День Святого Валентина. Це ніжний, чарівний та найулюбленіший день для усіх закоханих. Адже усі ми закохані: хто у дружину, хто у однокласника, хто у зірку естради, а дехто у свою працю. Цей день сповнений солодощами, листівками, сердечками, квітами та словами кохання. Саме 14 лютого навіть нерішучий юнак може відкрити своє серце перед коханою. Хоча це свято прийшло до нас із Англії та США, українці теж з радістю святкують День  Святого Валентина. Воно стало традиційним і у нашому селі Зразкове.

         До свята зал був  прикрашений різнокольоровими кульками, сердечками, та головним було на святі - «дерево чудес» прикрашене солодощами. Зі святом Валентина всіх присутніх привітали ведучі — Тумко Катерина та Потапова Світлана. Вони розповідали про історію виникнення свята, читали вірші про кохання, та проводили вікторини із глядачами. За вірні відповіді ті отримували цукерки. Учасники конкурсної програми були поділені на дві команди - «Сонечки» (підлітки) та «Романтики» (учні 4-7 кл.). На протязі усього свята проводилися різноманітні конкурси та ігри. Команда за перемогу отримувала 1 бал , та право зняти з «дерева чудес» 1 приз. А змагалися команди на знання з літератури, відгадували рід занять відомих Валентинів, відшукували пари серед музикальних та літературних героїв. Серед юнаків проводився турнір «В ім’я  прекрасних дам». Де учасники-юнаки із зв’язаними  очима відгадували назву круп, зав’язували дівчаткам (шарфи) за допомогою однієї руки, писали на «ракушках» макаронах «крихітко моя», змагалися на кмітливість у боротьбі за яблуко, а Талавіра Денис та Кучеренко Роман на швидкість у приготуванні салату «олів’є». Ще було багато різноманітних ігор: «веселе перевдягання», «розмотали», «вгадай-ка», «відчувай та рахуй».У запеклій боротьбі команди набрали порівну балів. Та у останньому конкурсі, який проводився на честь свята Стрітення Господня (прикрасити гілля стрічками, цукерками, валентинками) 1 місце вибороли своїй команді «Романтики» Ганзіна В. та Талавіра Д. На їхньому деревці було більше святкових прикрас і воно дійсно «розквітло».

         Свято було проведено при підтримці НДУ Артема Пшонки за ініціативою РМГО «Молоді Регіони». З їх допомогою «дерево чудес» майоріло різноманіттям солодощів. До речі, це не перше і сподіваємося не останнє свято, яке проводиться у нашому клубі при підтримці народного депутата України Артема Пшонки. Наприклад, до дня фізкультури та спорту Молоді регіонали надали матеріальну допомогу у придбанні призів та грамот для проведення турніру з тенісу. Хочеться зауважити, що не зважаючи на події, які зараз відбуваються у нас в Україні, ми  не припиняємо піклуватися про культурний та спортивний розвиток дітей та молоді.

         Наприкінці свята команда - переможець «Романтики» отримала сувеніри та солодощі. Команда суперників «Сонечки» теж маленькі подаруночки. Усім присутнім ведучі подякували за участь у заході та побажали щастя, кохання та подарували «валентинки» від народного депутата України Артема Пшонки. Час святкової програми промайнув непомітно, але усі присутні були задоволені та пішли додому у піднесеному настрої.

         Любі друзі, давайте пам’ятати, що щастя — це чаша, наповнена крапельками радощів та страждань, злетів та падінь, надій та розчарувань. І так хочеться, щоб у вашому житті було більше радощів. Ми усім бажаємо гарного настрою (і не тільки у свята), бо настрій — це найкращій подарунок, який ви даруєте своїм близьким. Товаришуйте, кохайте: сьогодні, завтра та завжди.

 

Завідуюча Зразківським сільським клубом Потапова С.П.Создан 20 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником