Першість області

Запорізька областьВперше за останні роки, за ініціативи відокремленого підрозділу Центральної Ради ВФСТ «Колос» АПК України «Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» та спонсорської підтримки приватного підприємця Олександра Онищенка на теренах області розпочалась відкрита першість з волейболу серед чоловіків. 
Бажання взяти участь у даних змаганнях виявило 14 команд з міст та районів області. Система проведення змагань передбачає розподілення всіх команд-учасниць на три зони, ігри в яких проходитимуть у два кола. І тільки двоє найсильніших з кожної зони продовжуватимуть участь у фінальній частині змагань, де і визначать переможця. 

09 лютого група “А” провела ігри першого кола у приміщенні Веселівської ДЮСШ. До  даної групи увійшли команди – Кам’янка Дніпровська, Михайлівка, Велика Білозірка та Веселе. Результати ігор приведені у таблиці.

Ігри другого кола відбудуться 16 лютого у м.Кам’янка-Дніпровська.

Веселівска команда дякує за допомогу народному депутату України А.В. Пшонці та його помічнику Казанцеву А.О.                                                             М.Ю. КозюраСоздан 11 фев 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
Клюшка 12 фев 2014 ответить
Вижу по турнирной таблице, что веселовцы снова среди лучших: из трех игр - две победы. Просто молодцы! Думаю, в следующих турах первенства они покажут еще лучший результат! Вот чего могут добиться непрофессиональные, в общем, спортсмены, если им создать условия для тренировок. А уж в Веселом спорт - одно из главных направлений, его развивают все! От простых жителей сел и райцентра до народного депутата Артема Пшонки, который, как мы видим, не оставляет потребности спортсменов без внимания.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником