Даруймо дітям зимове свято
Благодійність та добрі справи не мають жодних меж і вікових в тому числі. Цього разу службою у справах дітей Приазовської райдержадміністрації проведена акція, яка була направлена на привітання з Новим роком та Різдвом Христовим дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей району. Головними дійовими особами-артистами були діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу району разом з прийомними батьками та батьками-вихователями. Акція пройшла по смт Приазовське, с. Дівнинське, с. Гірсівка, смт Нововасилівка,           с. Новоолександрівка.

Юні артисти з с. Дунаївка та с. Вікторівка (Шкурко Сніжана, Бочаров Олександр, Зайцев Олександр, Яковлева Юлія, Переварюха Андрій, Павлова Лілія, Черіпко Олена та Ковальова Тетяна) підготували різдвяні привітання та пісні під акомпанемент баяну, на якому грав прийомний батько – Риженко Андрій Петрович. Діти були святково вдягнені, заквітчані віночками та стрічками, мали при собі святковий різдвяний посох з традиційною зіркою. Прослухавши пісні та привітання, малеча отримувала ще й солодощі, іграшки та одяг. Активну участь у привітаннях разом  з дітьми також прийняли прийомні мами Риженко Ольга Олексіївна та Зайцева Тетяна Михайлівна.

В смт Нововасилівка до дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей завітали Снігуронька та веселі клоуни. Почесну роль онучки Діда Мороза взяла на себе фахівець з соціальної роботи Віхляєва Олена Іванівна, а клоунами були дітки з дитячих будинків сімейного типу Малєєвої Олени Вікторівни та Грабчук Наталії Вікторівни (Курилова Катерина, Курилов Антон, Геворгян Крістіна, Могильнікова Вероніка, Малєєва Даяна). Після привітань дітки також були обдаровані солодощами, іграшками та одягом.

Подарунки, які отримували дітки, були зібрані завдяки акції служби у справах дітей «Подари игрушке новую жизнь» та небайдужим людям: Щербаковій Олені Дмитрівні, Харенко Ніні Іванівні, Костенко Аллі, Черневій Світлані Григорівні, учням Нововасилівського НВК «Гармонія» і багатьом іншим, яким ми безмежно вдячні.

Особливу подяку ми висловлюємо голові Приазовської районної громадської молодіжної організації «Молоді регіони» - Нарбекову Антону Сергійовичу, який особисто прийняв активну участь у привітаннях дітей, а матеріальну підтримку на придбання солодких подарунків забезпечив НДУ А.В. Пшонка. Создан 26 янв 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
Машенька 27 янв 2014 ответить
Просто умнички! Всегда знала, что в Приазовье руки сложа сидеть не будут, а всегда сделают доброе дело от чистого сердца (тем более, когда есть такая поддержка, как от Артема Викторовича Пшонки). И эта акция еще раз доказала, что я права в своей уверенности, а приазовцы всех возрастов и социального положения - неравнодушные и добрые люди!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником