Кращі учні Веселівської різнопрофільної гімназії отримали подяки від народного депутата

Веселовский районНа останній у поточному році урочистій лінійці у Веселівській районній різнопрофільній гімназії, яка зібрала всіх у спортивній залі закладу, підбили підсумки участі школярів в олімпіадах, творчих та спортивних конкурсах.

Під аплодисменти присутніх та під звуки гімназичного гімну понад вісімдесят учнів отримали грамоти та нагороди за досягнуті результати.

 

Крім адміністрації навчального закладу із досягненнями переможців привітав і народний депутат України Артем Пшонка. Подяки від нардепа за жагу до перемоги були вручені цього дня переможцям районних предметних олімпіад.І все це проходило у рамках всеукраїнської благодійної акціі"Даруймо дітям зимове свято"Создан 27 дек 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
Олена Миколаївна Ляшенко 30 дек 2013 ответить
Наскільки я знаю, отримати подяку від народного депутата - дуже почесно. Сподіваюсь, що такі відзнаки стимулюватимуть наших школярів на подальші успіхи у навчанні, спорті, творчості. А Артему Вікторовичу Пшонці хочеться особливо подякувати за небайдужість до сфери освіти, за постійну роботу на благо наших дітей!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником