Всеукраїнський тиждень права

Михайловский районЗ 9 по 14 грудня 2013 року в навчальних закладах Михайлівського району  тривав Всеукраїнський тиждень права. В рамках тижня у майже всіх навчальних закладах району  були проведені  інформаційні хвилинки, лекції на правову тематику, круглі столи, бесіди та багато інших заходів. В районній гімназії за ініціативою молодіжної громадської організації «Молоді Регіони», яка функціонує під патронатом народного депутата України Артема Вікторовича Пшонки, було організовано пізнавальний захід інтелектуальну гру «Брейн Ринг». Гру проводив КЗ Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді. Проводилась вона в незвичному для школярів форматі, всі питання були представленні різноманітними способами: тут були і мультимедійні питання, жартівливі, музичні та ін. Фахівці центру підійшли до питання права з різних боків, щоб якось зацікавити учнів і тим самим перевірити їх знання в правовій дисципліні. Команда переможців, якою стали учні 10 класу  отримала «Сову».

Після гри на всіх присутніх чекав солодкий стіл від МГО «Молоді Регіони», на якому голова організації подякував за співпрацю КЗ Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді, заступника директора районної гімназії, вчительський склад та учнів. В наступному році «Молоді Регіони» планують провести подібні заходи у багатьох шкільних закладах району.Создан 26 дек 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
Zaza 26 дек 2013 ответить
Очень хорошая придумка! Артем Пшонка, знаю, поддерживает такие начинания: чемпионат ЧТо? Где? Когда? в Токмаке, теперь вот брейн-ринг. Так и воспитывается новая элита нации: находчивая, эрудированная, ответственная и сплоченная. Надеюсь, такие соревнования будут проходить в Михайловке порстоянно!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником