«Танці з зірками» вже на Михайлівщині

Михайловский районЗа ініціативою керівника гуртка бального танцю «Алексія» О.С. Плетень колектив працівників Дитячого центру вирішив провести свято «Танці з зірками», що і відбулось нещодавно у Михайлівському районному будинку культури.

Підготовку почали заздалегідь.

 

На проби запрошувалися дорослі. Врешті, шість пар визначилися і почали підготовку. В якості зірок виступили вихованці старшої групи гуртка бального танцю «Алексія» — бронзові, срібні та золоті призери Міжнародних танцювальних конкурсів «Артбомб» та «Мегаполіс».

 

І ось 7 грудня Дитячий центр презентував свою програму «Танці з зірками» в РБК.

 

Свято відкрили чудовим вальсом пари конкурсантів: пара № 1 — Ольга Лиходід та Владислав Білоконь, пара № 2 — Ліля Лякішева та Сергій Принзюк, пара № 3 — Ксенія Єськова та Станіслав Косенко, пара № 4 — Максим Кудерчук та Анжеліка Шелемаха, пара № 5 — Катя Козлова та Максим Волков, пара № 6 — Ілля Дерев’янко та Анастасія Даниленко.

 

Судити конкурсну програму було запрошено журі у складі Т.О. Кучерявої — начальника відділу освіти РДА, В.П. Рикуна — заступника головного лікаря ТМО та Н.В. Удовіченко — заступника директора агрофірми «ЮлеНа».

 

Пари-конкурсанти винесли на суд журі та глядачів прекрасні танцювальні композиції: ча-ча-ча, джайв, блюз, румба, самба, квікстеп. Всі постановки готувала керівник гуртка О.С. Плетень.

 

Перед початком конкурсної програми відбулась презентація гуртка бального танцю «Алексія». Глядачі також змогли побачити фотографії конкурсантів з місця роботи та навчання, фотографії з репетицій пар.

 

Вихованці Дитячого центру підготували цікавий концерт, в якому виступили Катя Рачук, Маргарита Воробець (вокальний гурток «Мелодика»), молодша, середня, старша групи гуртка «Алексія», які показали прекрасні танці «Маша та ведмідь», «Полька», «Україна».

 

Програма «Танці з зірками» була настільки цікавою, що час пролетів дуже швидко. Хтось виступив краще, хтось поступився, але не хотілося б когось виділяти. Всі учасники — молодці!

 

Перший сезон «Танці з зірками» завершено.

 

Всі пари нагороджені почесними дипломами, сувенірами, календарями з фотографіями учасників конкурсу та святковими тортами.

 

 

Галина НЕХОДА

За матеріалами газети «Михайлівські новини»Создан 13 дек 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником