«Ну-мо, хлопці!»

Акимовский район6 грудня у Чорноземненській ЗОШ відбулось традиційне дійство «Ну-мо, хлопці!», присвячене Дню Збройних сил України.

Традиційне свято почалося зі змагань двох команд на чолі з капітанами Гавриковим Вадимом та Ягничем Олександром — учнями 11 класу. До складу команд входили учні 4-11 класів. Вони взяли активну участь у 8 конкурсах, де показали силу справжніх козаків. Учасники змагань були не тільки активними, а й творчими. Вони майстерно представляли та захищали свої команди.

 

Особливо учням запам'ятався конкурс «Таємний конверт», де вони проявили вміння швидко реагувати у надзвичайній ситуації — одягати протигаз. Молодші учасники свята надали перевагу конкурсу «Богатирська сила», де вперше спробували свої сили у віджиманні. Заключним конкурсом було перетягування канату, яке й визначило переможців.

 

Кожен учасник святкового дійства розумів, що головне не перемога, а участь! Цікаво підібрані конкурси не залишили байдужими жодного глядача, присутнього на святі.

 

По закінченні кожен учасник був нагороджений грамотою за силу і мужність, яку проявив у змаганнях. А молодші учасники дійства на власному прикладі зрозуміли, що таке підтримка та повага з боку старшокласників.

 

Вітаємо випускників Чорноземненської ЗОШ, які гідно виконували свій військовий обов'язок перед Батьківщиною з Днем Збройних Сил України. А особливе наше вітання Пономарьову Руслану — випускнику 2012 року, який в даний час несе службу в лавах внутрішніх військ України в м. Київ.

 

 

Т.КАМКА

За матеріалами газети «Слово трудівника»Создан 13 дек 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником