Дмитро Дульнявко - гордость Пришиба и всего Михайловского района

Михайловский районУ місті Енергодар пройшов Всеукраїнський турнір з боксу «Майбутній олімпієць». У змаганнях взяли участь 150 спортсменів (2001-2005 років народження) з чотирьох областей: Київської, Дніпропетровської, Полтавської і нашої, Запорізької.

Михайлівську дитячо-юнацьку спортивну школу на цих змаганнях представляв десятирічний Дмитро Дульнявко, учень Пришибської загальноосвітньої школи.

 

Юний боксер провів два бої. В першому з них його супротивником був спортсмен з Енергодара, якого Дмитро швидко переміг (технічний нокаут) уже в другому раунді. В фіналі представник Михайлівського району зустрівся також із енергодарівцем, вихованцем ДЮСШ ім. Манзулі. Дмитро Дульнявко провів бій у три раунди й виграв за очками, виборовши звання переможця Всеукраїнського турніру.

 

Боксеру з Пришиба всього десять років, а він до цього турніру вже був переможцем обласних змагань з боксу в своїй віковій групі. Невдовзі він візьме участь у різдвяному турнірі області з боксу, який проходитиме в місті Бердянську. Тож побажаймо хлопцеві успіху! Він — наша спортивна надія!

 

 

 

Сергій КАЗАКОВ

 За матеріалами газети «Михайлівські новини»Создан 13 дек 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником