«Остановим СПИД вместе!»

Веселовский районЛюдське життя цікаве і водночас складне. Мабуть, людина була б щасливою, якби завжди залишалася дитям і ні про що не турбувалася, не знала важкої праці, проблем… Проте, навіть найскладніші проблеми здаються дрібницями у порівнянні зі СНІДом. Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок і навіть дітей.

Як із цим боротися? На жаль, ефективних методів лікування СНІДу поки що не має. Тому сьогодні великого значення набуває просвіта населення, особливо молоді. Адже молодь – це основа нашого суспільства. Молоді люди, не маючи життєвого досвіду та принципів, виховуються в сучасному світі на іноземних фільмах, 90 % яких розбещувального характеру. Нині розвиток епідемічної ситуації більшою мірою залежить від поведінки молоді, ніж від впливу уразливих груп населення. Через недостатню кількість інформації, молодь байдуже ставиться до хвороби ВІЛ/СНІДу, вважаючи, що вона її не стосується, не торкнеться ані сьогодні, ані завтра. Нажаль тільки 50 % юного населення нашого району може правильно розшифрувати скорочення ВІЛ та СНІД, що говорить про дуже низьку обізнаність з цього питання.

З метою привернення уваги широких кіл громадськості до проблем поширення ВІЛ/СНІДу, 1 грудня - до  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Веселівською молодіжною громадською організацією «Молоді регіони» проведено району акцію «Зупинемо СНІД разом!». Метою акції стало висвітлення актуальності проблеми, сприяння щодо формування толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих, активної громадської позиції щодо подолання наслідків захворювань та зміцнення організованих зусиль у боротьбі з ВІЛ-інфекцією. В ході акції відбулася роздача червоних стрічок – символу підтримки акції; поширення інформаційно-профілактичного матеріалу серед місцевих жителів; роздача контрацептивних засобів.

З метою профілактики ВІЛ – інфекції спеціалістами Веселівського РЦСССДМ із залученням лекторів Всеукраїнської Благодійної Організації «АСЕТ» для шкільної молоді районної різнопрофільної гімназії проведено тематичні зустрічі  «ВІЛ – стосується кожного. Зроби правильний вибір», учням надалася можливість не тільки отримати відповіді на запитання „як”, „що” і „чому” найтрагічніша проблема людства так швидко поширюється, а й проаналізувати від чого взагалі залежить здоров’я, які фактори негативно впливають на стан власного здоров’я. Цікаво провівши час і, головне, озброївши себе новими знаннями сподіваємося що наша молодь сформує відповідне ставлення до власного здоров’я.

         Кожному мешканцю нашого району слід усвідомити, епідемія ВІЛ/СНІД - це реальність сьогодення,  ця глобальна проблема може стати проблемою кожного. Не псуйте і не ускладнюйте життя, не ставайте на дорогу смутку і пітьми. Замість сумнівного задоволення від пияцтва та наркотиків оберіть радість здорового та щасливого життя. Адже у світі так багато доброго та цікавого, і кожному з нас випав цей великий подарунок – життя. Цінуйте його, не марнуйте його, проживайте кожен день із радістю, з посмішками, з теплом та любов’ю.

 

Директор РЦСССДМ

С.ЛютаСоздан 10 дек 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником