Подяка народному депутату

Токмакский районЗавдяки підтримці народного депутата Артема Вікторовича Пшонки спортсмени Молочанської школи-інтернат достойно захистили честь Запорізької області у баскетбольних турнірах серед хлопців та дівчат. Артем Вікторович забезпечив проїзд дітей до міст проведення турнірів – Кіровограда та Севастополя.

В Кіровограді на фіналі національного турніру Спеціальної Олімпіади України з баскетболу в рамках Європейського баскетбольного тижня, команда дівчат зайняла друге місце, а команда хлопців у загальній боротьбі виборола третє місце.

Також, в Севастополі на відкритому баскетбольному турнірі за программою Європейского баскеттижня присвяченого Міжнародному дню інваліда, змішана команда хлопців і дівчат Молочанської школи-інтернату показала спортивний характер, витривалість та майстерність, зайнявши серед шести команд турніру друге місце. Особливо радує те, що юні спортсмени придбали на змаганнях багато друзів, а також навики і уміння, які їм необхідні у подальшій соціальній інтеграції в суспільстві після закінчення школи-інтернату. Цього результату не можливо було досягти без постійної навчально-мотиваційної підтримки одного з найвідомішого професійного баскетбольного клубу Запоріжжя «ФЕРРО ЗНТУ». Цей клуб постійно запрошує дітей нашої школи на свої домашні ігри та організовує для дітей відкриті тренування та майстер класи з відомими баскетболістами.

Вихованці та адміністрація Молочанської школи-інтернату висловлює подяку народному депутату України Артему Вікторовичу Пшонці та його команді за допомогу в фінансуванні проїзду до місця турнірів та небайдужість у вирішенні проблем соціального захисту дітей окремих категорій. Создан 04 дек 2013  Комментарии       
Всего 2, последний 3 года назад
Рад 05 дек 2013 ответить
Молочанцы - большие молодцы! С этих детей нужно брать пример и сверстникам, и взрослым! Вот где воля, характер и жизнелюбие! И действительно спасибо Артему Викторовичу, который, как я знаю, помогает воспитанникам интерната уже не в первый раз, и эти соревнования не стали исключением! Как говорится, "талантам надо помогать, бездарности пробьются сами"
   
kovalevskiyyv 14 дек 2013 ответить
И действительно спасибо! Дети оправдывают вложенный в них труд. http://detiintermol.blogspot.com/
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником