Подарунок від народного депутата України А.В. Пшонки до міжнародного дня студента Якимівському аграрному професійному ліцею

Акимовский район21 листопада в Якимівському аграрному професійному ліцеї (ЯПАЛ) відбулась зустріч керівництва районної організації «Молоді регіони»  з ліцеїстами, викладачами та адміністрацією навчального закладу. Так, на урочистій лінійці голова районної організації «Молоді регіони» Тимків Олексій привітав вихованців ліцею з Міжнародним днем студента, передав вітання від народного депутата України А.В. Пшонки та його помічника по молодіжній політиці А.О.Казанцева, та вручив цінний подарунок багатофункціональний лазерний пристрій Samsung від народного депутата.

Також відбулась нарада керівництва районної організації  «Молодих регіонів» Тимків Олексія та Склярова Романа з адміністрацією ЯПАЛ директором Макариком В.Я. та завучем Саніной О.О. В  ході зустрічі було обговорено планування спільних заходів та акцій на найближчий період зокрема: День боротьби зі Снідом та день людини з обмеженими можливостями; окреслені основні проблеми та труднощі ліцею під час навчально-виховного процесу, та в організації опалення навчальних корпусів, а також в підвозі ліцеїстів на навчання.

В кінці зустрічі адміністрація ЯПАЛ висловила слова вдячності за прикуту увагу до їх діяльності в адресу А.В. Пшонки та пообіцяла виконати покладені на них надії вихованців та держави в цілому.

 Создан 21 ноя 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Билли Бонс 22 ноя 2013 ответить
Да, подарок действительно очень полезный, если учитывать то, в каком состоянии у нас техника в учебных заведениях (даже в ВУЗах). Так что с МФУ Артем Викторович попал в точку. Для Акимовского ПАЛа это не только приятный сюрприз, но и хорошее пополнение материальной базы!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником