«Слава визволителям України»

Михайловский районНа виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» Організація ветеранів України ініціювала проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України».

Естафета стартувала у лютому цього року в м. Луганську. Вона  пройде населеними пунктами України і завершиться у місті-герої Києві 28 жовтня 2014 року, коли відзначатимуть 70-річчя остаточного звільнення української території від фашистських загарбників.

         Маршрут Всеукраїнської естафети не пролягає через наш район. Тому, за ініціативою районної державної адміністрації, районної ради, з метою вшанування подвигу ветеранів і пам'яті про жертви  Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років 22 жовтня 2013 року була проведена районна естафета пам’яті по місцям бойової слави на території Михайлівського району. Останній пункт руху колони - площа Перемоги смт Михайлівка, біля меморіалу «Клятва», де відбувся мітинг.

Учасниками естафети стали представники районної державної адміністрації, районної Ради, районна організація ветеранів, відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації, представники Партії Регіонів та молодіжна громадська організація «Молоді регіони». В рамках естафети була створена «Капсула пам’яті» до якої були покладені  листи-звернення молодого покоління до своїх нащадків. Кожне слово цього листа було призивом до наступних поколінь пам’ятати тих, хто захищав нашу землю від німецької навали. Цю капсулу передали в районний державний краєзнавчий музей ім. Д.Є. Оноприєнко, де вона буде зберігатися і відкриють її  через 10 років.

         По закінченню естафети представники молодіжної громадської організації «Молоді регіони» передали листи від школярів всім ветеранам району, в яких учні шкіл написали вдячні слова ветеранам.Создан 25 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником