Обласний турнір з баскетболу

Веселовский район19 жовтня у Мелітопольському педуніверситеті відбувся обласний турнір з баскетболу серед дівчат. Його учасниками були і спортсмени Веселівської ДЮСШа.

Дівчата нашого району дійшли до фіналу, де зустрілися з чемпіонами міста Мелітополя – першою командою МДПУ.  Головна гра була напруженою, про що свідчить і рахунок 66 : 63 на користь студенток. Ось ті дівчата, які захищали честь ДЮСШа та району.  З районної гімназії – Шека Анна, Галдіна Євгенія, Стойкова Ліза, Тарасенко Ольга, Шило Настя, Дергачова Анжеліка, Кочергіна Ліза та з Веселівської ЗОШ №1 – Дубенець Марина.  

    Дякуємо нашому народному депутату України Артему Вікторовичу Пшонці та його помічнику А.О.Казанцеву за постійну увагу до наших юних спортсменів. Дівчата баскетболістки отримали у подарунок професійні баскетбольні м’ячі, а   важкоатлети гриф та нову штангу. З допомогою даного інвентарю діти демонструють високі результати на спортивних аренах.                                                                      

 

 

 Создан 25 окт 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Маргаритка 25 окт 2013 ответить
Действительно, Артем Пшонка для веселовского спорта сделал столько, что дай бог каждому "власть имеющему"! Взять хотя бы ремонт ДЮСШ! Это ж гигантский проект! Без помощи народного депутата занимались бы мы до сих пор в развалюхе! Да и соревнования под его патронатом проходят регулярно. Видно, что депутат понимает, что в здоровом теле - здоровый дух!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником