День працівника освіти в Якимівському районі.

Акимовский район          6 жовтня наша країна святкує свято -  День вчителя. Це свято було засновано Указом Президії  Верховної  Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.

У 1994 році ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день учителів (World Teachers' Day),  який відзначається щорічно 5 жовтня. Дуже активно в цьому святі прийняла участь Якимівська района організація «Молоді регіони». Так, активісти організації відвідали педагогів-пенсіонерів Якимівського району серед яких: Царькова М.І., Безугла Ж.М.,   Подольська К.І. , Подзолкова Н.Р., Заборак В.І.,  Строганцева А.Ф., Байраченко Л.Ф., які від 30 до 50 років своєї трудової діяльності провели у школі, віддаючи свої сили, знання та серце дітям. Активісти районної організації передали вітання та квіти педагогам  від народного депутата України А.В.Пшонки, увага якого постійно прикута до нашого регіону та його мешканців.

Зі словами вдячності до народного депутата під час зустрічі з молодими регіоналами звернулась Безугла Жанна Максимівна: «Велике спасибі Артему Вікторовичу за турботу та увагу, бо триває час і про нас вже зовсім забудуть, а він пам’ятає. А нам, педагогам, це не тільки дуже приємно, а й надає наснаги!». Создан 06 окт 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Школьница 07 окт 2013 ответить
Здорово! Замечательная акция! Получается, акимовские педагоги получили двойной подарок от Артема Викторовича Пшонки! Первый - выступление Виктора Павлика в РДК, а второй - вот такая акция для ветеранов сферы образования. Как же здорово, что такие мероприятия проводятся, что о таких замечательных людях, настоящих мастерах своего дела, учителях от бога не забывают не молодые люди ни народный депутат Артем Викторович Пшонка!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником