Свято спорту на Токмаччині

Токмакский районПочаток осіни завжди яскравий на спортивні заходи, змагання, турніри, так як у вересні країна шанує спортсменів, викладачів та тренерів у зв’язку з Днем фізичної культури та спорту.  В Токмацькому районі відбувся ряд заходів присвячений даній події.

 13 вересня керівництво району та міста Молочанська, керівництво відділу освіти молоді та спорту, тренери ДЮСШ, вихованці загальноосвітніх закладів м. Молочанська, школи-інтернату  зібрались на міській площі біля будинку культури для проведення заходів с приводу даного свята.

Урочистості почались з привітань заступника Молочанського міського голови Дениса Ковальова та начальники відділу освіти молоді та спорту Миколи Шепеля, які у своїх виступах наголошували що спорт – це перш за все здоровий спосіб життя, який нині в моді та бажали дотримуватись його по життю. До привітань долучились й представники громадськості, так у своєму виступі представник районної громадської організації «Молоді регіони» Ганна Ремчук передала вітання від народного депутата України Артема Вікторовича Пшонки, бажала спортсменам та підростаючому поколінню міцного здоров’я, бути активними та йти вперед до спортивних перемог.

Опісля, розпочались змагання серед вихованців загальноосвітніх навчальних закладів СШ № 1, 2, та Молочанської школи-інтернату. Юні спортсмени поділилися на команди та представляли свої заклади у різних змаганнях. Так одночасно проходили змагання з стріт-болу, який останнім часом став популярним серед молоді, футболу та «Веселих стартів». Молодь активно приймала участь у поєдинках та показувала свої здібності у представлених видах спорту.  Особливо яскраво та колоритно пройшли змагання з стріт-болу. Участь приймали команди хлопців та дівчат, останні не як не поступалися результатами юнакам. Запальними та неординарними  виявились поєдинки команд у «Веселих стартах». Кожна команда намагалась показати, що лише вони є самими спритними, швидкими та вправними. 

У всіх трьох видах змагань впевнено лідирувала команда СШ № 1, які показали найкращі результати.  Перше місце в змаганнях з стріт-болу отримали вихованці Молочанської школи-інтрернату.  

Переможці та учасники змагань були нагороджені почесними грамотами від відділу освіти молоді та спорту. Також на учасників та переможців змагань чекали подарунки від народного депутата Артема Пшонки – баскетбольний м’яч та солодощі.

Свято спорту та здорового способу життя на Токмаччині проведено успішно.

В результаті учасники отримали нові спортивні здобутки, а також позитивний настрій та добрі вражання. Создан 23 сен 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником