Народний депутат привітав з перемогою

Акимовский район12 вересня в Якимівській школі боксу відбулась зустріч спортсменів і тренерів Якимівської ДЮСШ та активу районної організації «Молоді регіони»   з  А.О. Казанцевим- помічником народного депутата А.В. Пшонки.

 В ході цієї зустрічі були обговорені основні напрямки роботи з талановитими вихованцями Якимівської ДЮСШ та взаємодія з районною організацією «Молоді регіони». Але,  увага цього дня була прикута до талановитого боксера з Якимівки,  Доброжанова Станіслава, який в період з 3- 7 серпня 2013 року на Всеукраїнськиї змаганнях з боксу в м. Скадовськ завоював золоту медаль. Анатолій Олегович передав Станіславу та його тренеру Гарбузову Є.М.  вітання та подяки за активну громадську позицію, пропаганду спорту та здоровий образ життя і високі досягнення у боксі , а також надав матеріальну допомогу юному спортсмену від народного депутата України А.В. Пшонки.

Депутат Якимівської районної ради, голова районної організації «Молоді регіони» О.М. Тимків також привітав Станіслава та Євгена з високими досягненнями та подарував дисконтні картки «Молоді регіони». Ще одна зірочка Доброжанова Станіслава засіяла на спортивному небосхилі нашої держави.    Создан 15 сен 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Спортсмен 16 сен 2013 ответить
Да, читал про это... Артем Викторович действительно Стаса поздравил. И, кстати, депутат спортивную Акимовку из виду никогда не упускает: помогает проводить соревнования, финансирует поездки на разные турниры. Не раз нашей легнде - Тимофею Косенко помогал, футболу тоже. Вот, что значит, человек понимает, что без здоровья жизни нет.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником