«Що? Де? Коли?»

Михайловский район23 серпня в диско залі РДК під патронатом народного депутата Артема Пшонки та молодіжної організації «Молоді регіони» відбулася щорічна гра «Що? Де? Коли?» В грі приймали участь 9 команд: «Елен и ребята» (Михайлівська райдержадміністрація), «П’ятниця» (відділ освіти, молоді та спорту), «Богини» (Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія»), «Узники белого замка» (Михайлівська райдержадміністрація), «Оптимистические бабочки» (МРЦСССДМ), УСЗН (УСЗН), «Всезнайки» (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), «Володарі чужих скарбів» (УДКСУ), «Культурні люди» (Відділ культури та туризму).

Гра проходила у 3 тури. Всі команди виявились дуже кмітливими та ерудованими, а отже і боротьба за призові місця була важкою.

Після першого туру вперед вирвалися команди «Узники белого замка» (Михайлівська райдержадміністрація) та «Культурні люди» (Відділ культури та туризму). Але з кожним туром ситуація змінювалась. По закінченню ІІІ –го туру вперед вирвались команди «Володарі чужих скарбів» (УДКСУ) та «П’ятниця» (відділ освіти, молоді та спорту), вони отримала по 520 балів. Після циклу додаткових питань І місце виборола команда «Володарі чужих скарбів», ІІ місце отримала команда «П’ятниця» та ІІІ місце команда «Богини».

Відділ освіти, молоді та спорту дякує всім командам за участь у грі «Що? Де? Коли?» та сподіваємося що в наступному році гра буде не меш цікавою та ігтригуючою!Создан 27 авг 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником