25 приазовських першокласників з багатодітних та малозабезпечених родин отримали нові портфелі

Приазовский районВ області триває акція «Першокласник», яка започаткована з метою підтримки першокласників з багатодітних та малозабезпечених сімей.

В Приазовський район були передані 25 ранців для таких першокласників. Ще 18 портфелів юним школярам подарує народний депутат Артем Вікторович Пшонка.

 

Кожен з 25 юних приазовців отримав подарунок особисто.

 

Також на теріторіі Приазовського району за підтримки Молодих Регіоналів та Партіі Регіонів проходить акція "Збери портфель першокласснику" ,де усі не байдужі люди мяють змогу прийняти участь.

 

У селах району шкільні ранці вручали сільські голови спільно з депутатами та представниками Приазовського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

 

В смт. Приазовське ранці дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей вручили заступник голови Приазовської райдержадміністрації Л.І. Полякова разом з директором Приазовського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Л.В. Шульгою.Создан 21 авг 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Лиза 21 авг 2013 ответить
Не сомневаюсь, что Артем Викторович свое обещание выполнит и рюкзаки маленьким приазовцам подарит! И почему-то мне кажется, что это не единственный подарок, который народный депутат сделает нашим школьникам! Скоро же первое сентября!!!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником