Народний депутат допоміг мешканцям Мар’янівки впоратися з наслідками стихії

Михайловский районБуря, що розгулялася нещодавно зокрема й на території Михайлівського району, наробила подекуди шкоди. Так, у Мар’янівці вітер повалив кілька дерев та пошкодив кілька будинків. Серед постраждалих від негоди – Любов Хоботнякова з Мар’янівки. Вітер зірвав дах з її будинку, зруйнував фронтон.

 

 

Днями схвильована Любов Федорівна зателефонувала до редакції газети «Михайлівські новини» і повідомила, що її будинок уже накривають, саме в цей час кипить робота.

 

Допоміг народний депутат України Артем Вікторович Пшонка та «Благодійний фонд «Роби добро». Причому допомога надійшла досить швидко. Стихія бушувала в суботу, 29 червня, а гроші на відновлення даху надійшли вже за тиждень – у понеділок, 8 липня, тож у середу, 10 липня, на будинку красувався новий шифер. Машину, щоб його завезти, надав Олександр Кашляков, керівник ТОВ СПП «Алекс».

 

Любов Хоботнякова і вся її родина надзвичайно вдячні Артему Пшонці, працівникам офісу Партії регіонів у районі, де порядкують Тетяна Ільницька та її помічниці, директору фонду «Роби добро» Якову Пітоні, і Олександру Кашлякову – всім-всім, хто не залишив родину наодинці з бідою.

 

– Як гарно, що світ не без добрих людей! – раділа жінка. – Нехай їм їхні благі справи повернуться сторицею.Создан 12 июл 2013  Комментарии       
Всего 2, последний 4 года назад
Марина Николаевна 15 июл 2013 ответить
Людей судят не по словам, а по поступкам. А помощь вот таким простым людям как Любовь Федоровна, еще раз доказывает эту истину. Мы сделали правильный выбор, проголосовав за Артема Викторовича на выборах!
--- 19 июл 2013 ответить
Хотим, чтобы Артем Викторович знал, что жители нашего района невероятно благодарны ему за внимание и поддержку! Мы всегда будем за таких по-настоящему народных депутатов как Артем Пшонка!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником