Фестиваль здорового способу життя у Дніпропетровську

Веселовский районДень молоді у Дніпропетровську відзначали масштабно. Міжнародний фестиваль вуличних видів спорту “Воркаут фест 2013” зібрав близько 10 тисяч атлетів  з 12 країн світу. Ці змагання у місті проводилися вже втретє, проте розмах нинішнього фесту вражає. Його учасником міг стати кожен городянин чи гість Дніпропетровська, адже організатори запрошували всіх не тільки дивитися, а й продемонструвати свої можливості з таких видів спорту як: паркур, фріран, армрестлінг, йога, бодібілдинг, альпінізм, бойові мистецтва і, звичайно  ж, workout – кожен з гостей свята міг спробувати себе у кожному з видів, поспілкуватися з професіоналами та подивитись на досягнення спортсменів.

У Веселівському районі не так давно також розпочав свій розвиток сучасний вид спорту workout. Одними з перших почали займатися звичайні сільські юнаки з с.Гоголівки. За невеликий проміжок часу хлопці досягли певних успіхів, їх почали запрошувати на фестивалі та змагання з воркауту. І незабутнім подарунком від народного депутата Пшонки А.В. для нашої команди до Дня молоді стала можливість прийняти участь у фестивалі «Воркаут фест 2013».

Веселівські спортсмени представили наш район на досить високому рівні, поспілкувалися з зірками світового класу та отримали цінний досвід. Велика подяка нашому Народному депутату  за небайдужість до молоді та підтримку  наших спортсменів.Создан 03 июл 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Роман 16 июл 2013 ответить
Очень радует то, что интересы нашего округа представляет в Верховной Раде именно Артем Викторович. Благодаря ему наш край развивается, ведь депутат поддерживает не только простых людей, а подрастающее поколение - детей и молодежь.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником