Наша молодь – наше майбутнє!

Акимовский районТой факт, що майбутнє нашої країни цілком залежить від підростаючого покоління – нашої молоді – дійсно факт, а з фактами, як відомо, не сперечаються. Тим паче, що наша молода зміна, юні хлопці та дівчата, дають нам впевненість у тому, що в майбутньому ми зможемо з гордістю заявити: «Ті, кого ми виховали і дали путівку у життя, є фундаторами сильної  і заможної держави!».

      Така впевненість прийшла нам після проведення загальносільського свята в селі Вовчанське, присвяченого до Дня молоді та Дню Конституції України 28 липня, ініціаторами якого були учні Вовчанської школи, активісти Якимівської районної молодіжної організації «Молоді регіони» та спонсорської підтримки  народного депутата України Артема Вікторовича Пшонки. Дійсно, свято видалося на славу, адже молодь с. Вовчанське – активна і енергійна: офіційну частину свята відкрили вокальними та танцювальними номерами, показом ефектного виступу молодіжного Воркауту, проведенню цікавих та веселих конкурсів, а наприкінці всіх гостей свята чекала святкова дискотека! Проте головною подією цього вечора стало урочисте відкриття кімнати громадянсько-патріотичного виховання молоді, в якій був проведений косметичний ремонт за наданням спонсорської допомоги  народного депутата України А. В. Пшонки. Всіх активістів молодіжної організації с. Вовчанське «Молоді регіони» (Глуховська Анжела, Глуховський Валерій, Цюпа Олександр, Зуб Сергій, Кизим Кирило, Іщенко Карина, Кривобок Ліна, Олексенко Орина) вкінці урочистої частини вечора відзначено почесними дипломами від Якимівської районної молодіжної організації «Молоді регіони» та нагороджено подарунками (блокнотами,  навушниками та флешками) від народного депутата України А.В. Пшонки.
          Хочеться виразити глибоку вдячність, народному депутату України Артему Вікторовичу Пшонці за активну підтримку та допомогу у розвитку молодіжної організації с. Вовчанське Якимівського району, та за надання спонсорської допомоги для проведення цього чудового свята. Тепер з вченістю можна заявити: за підтримки і допомоги нашій молоді ми можемо виростити собі достойну, відповідальну зміну, якою ми будемо пишатися і зможемо впевнено заявити :
                                                       «Наша молодь – наше майбутнє!»Создан 03 июл 2013  Комментарии       
Всего 2, последний 4 года назад
Грушка 03 июл 2013 ответить
Хотелось бы, чтобы Артем Викторович знал, что молодежь очень благодарна ему за то внимание, что народный депутат уделяет проблемам "простых смертных". Причем оказывает не только "моральную", но и финансовую поддержку. Мы всегда будем горой за таких по-настоящему народных депутатов как Артем Викторович Пшонка!
Вероника 18 июл 2013 ответить
Считаю, что идея создания такой организации как "Молодые регионы" - просто отличная. Тем более, когда поддерживает народный депутат. Работая вместе, действительно, можно много достичь. Рады, что Артем Викторович уделяет внимание вопросам молодежи и поддерживает все начинания!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником