Прощанье со школой

Токмакский район24 травня пролунав останній дзвоник для учнів шкіл Токмацького району. Зі святковим настроєм, усмішками – радісні й веселі діти йшли на свято, щоб провести шкільний навчальний рік. Для випускників він символізує прощання зі школою та початок нового, вже дорослого життя.

Цьогорік рідний поріг школи переступили й вийшли на стежину непізнанного й цікавого життя 140 11-класників й 216 9-класників Токмацького району. 

У кожному закладі вітали своїх вихованців директори, вчителі, батьки. Відвідали святкові лінійки й шановні гості, сільські голови, представники влади, депутати районної та обласних рад.

На святкування до Молочанської СШ № 1 запрошений заступник Молочанського міського голови Денис Ковальов, який у своєму привітальному виступі звернувся до школярів з теплими словами, бажав дітлахам веселих літніх канікул, здоров’я та нових здобутків у світі знань, а випускникам успішно вступити до ВНЗ та обрати гарну професію. Також до привітань долучилась голова Токмацької районної молодіжної громадської організації «Молоді регіони», депутат Токмацької районної ради Анастасія Антипенко, яка передала вітання від народного депутата Артема Пшонки та Токмацької районної організації Партії регіонів, бажала успіхів у навчанні, спортивних та творчих досягнень, а випускникам самореалізації у майбутньому житті.

Традиційно вкінці навчального року підводять підсумки шкільних олімпіад, конкурсів, творчих робіт та нагороджують їх переможці. Цього року молоді регіонали також відзначити переможців районного етапу олімпіад Катькало Дениса, Бохана Павла, Солоху Юлію та Шелемеха Сергія, які отримали вітальні грамоти та солодощі.

Від першокласників лунали зворушливі пісні, вірші, а випускники звертались до вчителів зі слова подяки за ту любов та знання які вони всі одинадцять років вкладали у своїх вихованців.

Традиційно випускники продемонстрували прощальний шкільний вальс та пролунав останній дзвоник у стінах рідної школи.Создан 27 июн 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником