Арсенал стал чемпионом

пгт.Михайловка9 травня на території Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася фінальна гра весняного кубка з футболу пам’яті В.І. Шевченка під патронатом народного депутата України А. Пшонки. До фіналу пройшла команда «Нива» смт. Михайлівна та команда з с. Плодородне «Арсенал». Гра видалась дуже цікава та інтригуюча. На стадіоні були присутні вболівальники обох команд, які підтримували свої команди різними гаслами та підбадьорювали вигуками, а також постійні вболівальники зі своєю фанзовою «Молоді Регіони».

В нелегкій боротьбі команда «Арсенал» виборола перемогу у «Ниви» з рахунком 2:1. По закінченню матчу голова районної ради Фатєєв М.І. та голова райдержадміністрації Передерій С.В., помічник НДУ А.В. Пшонки Анатолій Казанцев привітали команди із закінченням весняного кубка, та нагородили команду-переможця Кубком ім. В.І. Шевченка. Обидві команди отримали грамоти та грошові призи.

Вітаємо переможців!Создан 15 мая 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Утя 15 мая 2013 ответить
Так жалко, что михайловцы из Кубка Губернатора почти сразу вылетели((( Но, кстати, даже на этом матче видел молодых регионалов. Побольше бы таких футбольных мероприятий, спорт бы в районе развивался гораздо быстрее. Спасибо Артему Пшонке, что не оставляет без внимания Михайловку. В футбол тут играют все!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником