Дитячий малюнок на асфальті

Веселовский районВ рамках проведення в Україні у 2013 році Року дитячої творчості 1 травня біля Веселівської музичної школи було проведено конкурс дитячого малюнку на асфальті під гаслом «Моя Мрія». Конкурс пройшов за підтримки народного депутата України Пшонки А.В.

Всі діти активно втілювали свої творчі ідеї на асфальті кольоровою крейдою. Під час проведення конкурсу було сформовано суддівську колегію з вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.

В результаті були визначені кращі роботи: треті місця отримали: Романенко Поліна, Коротиш Аріна та Ходус Ганна, друге місце отримали – Маніця Вікторія та Білих Віка і найкращим малюнком було визнано роботу Герасименко Ірини з Веселівської    ЗОШ №1.

Всі учасники були нагороджені заохочувальними призами, а переможці та призери цінними подарунками від Народного депутата.Создан 14 мая 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Молодая мама 20 мая 2013 ответить
В Веселом было самое лучшее 1 мая! Такого огромного парада я никогда не видела. Спортивные соревнования, аттракционы и конкурс рисунка, конечно! Было так приятно смотреть на малышей, которые высунув от усердия язык рисовали свою мечту!

А вот что конкурс поддержал Артем Викторович Пшонка я не знала. Но спасибо ему большое, что подарил маленький праздник нашим деткам!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником