День толоки у Переможному

Акимовский районКожна п'ятниця в селищі Переможному оголошена Днем толоки. Всі небайдужі жителі села беруть участь у наведенні порядку в центральному парку селища, поряд з адміністративними будівлями, наводять лад на прибудинкових територіях.

Особливо активними учасниками є трудовий колектив Переможненської сільської ради на чолі з головою А.В.Воробйовим, педагогічний колектив Переможненської ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі з незмінним директором З.І. Селівановою, працівники магазинів ПП "Діана", ПП "Ващук", колектив Переможненської лікарняної амбулаторії на чолі з в.о. головного лікаря Добрянською Т.І.

 

Житель селища Віктор Ващук самостійно придбав і висадив в центральному парку по вул. Зеленій більш як сто дерев: берези, горобину. Висіяв вдома та виростив для потреб селища саджанці каштанів. А Віталій Жолнін придбав та висадив вздовж центральної дороги, яка веде в селище, на місці спиляних акацій, більше сотні саджанців дерев різних листяних порід.

 

Сільський голова А.В. Воробйов, не тільки вміло керував, а й сам, закатавши рукава, випилював сухе гілля на деревах, грузив і вивозив зібране сміття. Анатолій Валентинович організував однодумців для допомоги у прибиранні території селища, які не тільки наводили порядок на ділянках, а ще й надали техніку для вивезення зібраного сміття.

 

Хочеться пишатися тим, що такі небайдужі люди живуть поруч з нами. Це Прийма Віктор Михайлович, Корягін Віталій Олександрович, Прийма Юрій Михайлович.

 

За дні проведення толоки було розбито клумбу на центральній площі селища по вул. Зеленій, на якій було висаджено саджанці беріз та горобини, а з часом планується висадити декоративні кущі та квіти; проведено обрізку та омолодження майже 30-річних декоративних кущів спіреї сірої та форзиції, очищено від сміття парк селища, працівниками СБК наведено лад біля Меморіального Комплексу загиблим воїнам.

 

Хочеться низько вклонитися тим людям, які часточку своєї праці та душі вкладають в своє село, прагнуть, щоб всюди панували чистота, краса, добро, любов… На жаль, таких людей дуже мало. Хотілося б, щоб жителі села, приватні підприємці, усі від мала до велика стали активними учасниками кампанії з наведення та збереження порядку, озеленення на території села, щоб кожен житель висадив хоча б одне деревце чи кущик.Создан 13 мая 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником