Спорт для всіх – спільна турбота

Веселовский районЗ 01 по 30 квітня проходив Всеукраїнський місячник по впорядкуванню спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

Веселівський район також активно прийняв участь у даному заході. За даний період часу впорядковано 22 спортивний майданчик, прийняло участь 124 чоловіка.

Прибрано майданчики по всіх загальноосвітніх навчальних закладах, зібрано сміття, пофарбовано існуючий спортивний інвентар.

Громадською організацією «Молоді регіони» Організовано суботники у Веселівському ПАЛ, на території Новоуспенівської сільської ради, на майданчику с.Гоголівка встановлено комплекс турників, пофарбовано інвентар.

Наведено порядки на Веселівському центральному стадіоні, літньому волейбольному майданчику біля ДЮСШ.

Підготовлено фундамент для установки сучасних майданчиків з тренажерним покриттям на території Менчикурівської та Зеленогаївської сільських рад. Розпочато роботи по встановленню футбольних майданчиків зі штучним покриттям у Веселівській ЗОШ № 2 та Менчикурівській сільській раді.

Покошено траву та розмічено всі функціонуючі футбольні поля в районі з метою популяризації футболу серед молоді.

Веселівська районна громадська організація «Молоді регіони» висловлює подяку народному депутату України Пшонці А.В. за надану допомогу у проведенні місячника та постійну підтримку молоді у Веселівському районі. Создан 13 мая 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Анна 18 июл 2013 ответить
Як, все-таки, чудово, що у нашого Запорізького краю є такий нардеп, як Артем Пшонка. Вже скільки часу він опікується своїм округом! І, що чудово, не тільки райцентрами, де живе по кілька тисяч мешканців, а й маленькими селами!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником