Молодь Токмацького району впорядкувала дитячі майданчики

Токмакский район20 квітня у Токмацькому районі відбувся Всеукраїнський суботник «За чисте навколишнє середовище!». Не залишилася осторонь цієї події й молодь району, яка активно долучилася до роботи.

В рамках суботника було прибрано територію дитячих майданчиків дошкільних навчальних закладів «Калинонька» (с. Кірове), «Струмочок» (с. Новопрокопівка) та «Іскорка» (с. Червона Гірка).

 

Завдяки фінансовій підтримці благодійного фонду «Роби добро» було придбано фарбу. Це дозволило подарувати майданчикам нове життя. Молоді регіонали та усі небайдужі пофарбували гойдалки, гірки, лавочки, спортивний інвентар та ворота дитсадків.

 

Токмацька районна молодіжна громадська організація «Молоді регіони» висловлює подяку народному депутату України Артему Пшонці за надану допомогу у проведенні суботника та постійну підтримку.Создан 25 апр 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Колобок 25 апр 2013 ответить
От чудовий приклад небайдужості! Замість красивих слів - красиві вчинки. І депутат, Артем Вікторович Пшонка, також видно людина слова - навіть на таку маленьку подію, як районний суботник виділив кошти, увагу!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником