Якимівський район обрав найкращих юних читачів

Акимовский районНа минулому тижні літературна вітальня Якимівської районної бібліотеки приймала дорогих гостей. Тут зібралися юні любителі книги - учасники ІІ (районного) туру обласного читацького марафону "Книжковий всесвіт дитинства - 2013".

На Конкурсі його учасники представляли прочитані ними літературні твори, висловлювали свої думки і позиції. Проводився конкурс серед учнів 6-7-х класів. Перший етап конкурсу проходив безпосередньо у шкільних та сільських бібліотеках. В районному конкурсі взяли участь 13 учнів із 11 шкіл району.

 

В літературній вітальні до уваги учасників була представлена книжкова виставка "Віддай своє серце читанню" та виставка журналів із фонду районної дитячої бібліотеки "Журнальне розмаїття". Діти з великим захопленням і цікавістю гортали сторінки енциклопедій, книг сучасних українських письменників про життя підлітків, романи для дівчат, дитячі "страшилки" та детективи, пригодницькі та історичні книги.

 

У вступному слові голова журі, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Нічебай Т.В. привітала переможців І туру та вручила Дипломи, а також побажала успіхів на наступному етапі.

 

І ось змагання розпочалось. Журі відразу ж приступило до вивчення щоденників читання, які учасники привезли із собою.

 

Потім настала черга вікторини-розминки, під час якої діти проявили свою ерудицію у знанні художніх творів, літературних героїв та авторів книг. В атмосфері доброзичливості юні книголюби розповіли членам журі про свої улюблені літературні твори, які прочитали та запам'ятали. Члени журі оцінювали виступи учасників за читацькою активністю, вмінням аналізувати і переосмислювати прочитане, використовуючи цитати із тексту, аналізувати поведінку і характери героїв, висловлювати своє ставлення до героїв, а також за ведення читацьких щоденників, рівень ерудиції та артистизм.

 

Серед шестикласників яскравим був виступ учня Якимівської ЗОШ №1 Морохіна Данила, який по праву завоював І місце. Данило розповів про свою улюблену книгу дитячого письменника В. Драгунського "Он живой и светится…". Разом із сестричкою вони інсценували уривок з твору.

 

Друге місце виборола учениця Якимівської ЗОШ №2 Хорошун Дар'я. Трете місце завоювала Гришко Рената – учениця Ленінської ЗОШ.

 

Семикласниця Боровик Карина – учениця Новоданилівської ЗОШ чітко і лаконічно представила свою улюблену книгу письменниці Алєки Вольських "Міла Рудік і руїни Караксу" про життя сучасних підлітків. Карина і стала переможницею серед учасників 7-х класів.

 

Друге місце виборола Розумная Анастасія (В.Тернівська ЗОШ), третє – Грушкіна Юлія (учениця Переможненської ЗОШ).

 

Переможці отримали Грамоти відділу культури і туризму Якимівської райдержадміністрації.

 

За перемогу у конкурсі школярі отримали гарні книги. Всім конкурсантам були подаровані заохочувальні призи. Переможці будуть відстоювати честь району на ІІІ-му (обласному) етапі конкурсу 25 квітня в м. Запоріжжі.

 

Бажаємо всім учасникам і надалі товаришувати з книгою, успіхів, досягнень і перемог! Хочеться подякувати всім вчителям та бібліотекарям, які брали участь у підготовці до Конкурсу. Також окремо щиро подякувати за спонсорську підтримку депутату райради Жукову Валерію Миколайовичу та приватному підприємцю Данилюку Володимиру Володимировичу.Создан 24 апр 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником