Веселівські баскетболістки - чемпіонки області
31 березня у м. Гуляйполі у залік 68-ої спартакіади школярів Запорізької області завершилася першість області з баскетболу серед юнаків та дівчат.

Вперше чемпіонами області стали дівчата-баскетболістки Веселівської ДЮСШ. Віце-чемпіонки минулого року у ході турніру перемогли бердянців, чернігівців, новомиколаївців та у вирішальному двобої зустрілися із господарками майданчику – багаторазовими чемпіонками області, гуляйпольськими дівчатами, яким допомагали і рідні стіни з вболівальниками, й місцеві судді.

 

Але веселівські дівчата проявили міцний характер і головне – високу майстерність, вигравши дуже важливий матч з рахунком 28:20.

 

Високе звання здобули дівчата з районної гімназії: Башлай Ольга, Галдіна Женя, Дергачова Ліза, Тарасенко Ольга, Шека Аня, Шило Настя та учениця ДЮСШ з Білоріцької ЗОШ Шершньова Лілія.

 

Радість перемоги розділяють зі спортсменками директори навчальних закладів, які вже багато років опікуються баскетболістками – це І.О. Кривко та О.В. Федоров. Особлива подяка вчителю районної гімназії О.Е. Сенюкову, який завжди був поруч з командою і допомагав чим міг. Попереду у команди багато нових змагань і турнірів.

 

Взяли участь у обласній спартакіаді і юнаки Веселівського району. До складу команди входили учні Калинівської школи – чемпіони району двох останніх років та срібні призери цих же змагань хлопці з районної гімназії. Вказана команда зайняла почесне 5 місце. Керували командою вчителі Ю.В. Остроконь та В.М. Карнаухов.Создан 04 апр 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником