Спортивная масленица в Акимовке
Жодні українські свята не проходять без спортивних змагань, під час яких богатирі мають змогу продемонструвати свою силу і довести всім оточуючим, що саме вони – наймогутніші.

Під час святкових гулянь на Масляну, які відбулися завдяки підтримці народного депутата Артема Пшонки, якимівські спортсмени вразили всіх присутніх своєю фізичною підготовкою.

 

Ведуча свята Олена Гібл запросила всіх бажаючих взяти участь у змаганнях з армрестлінгу. Декілька годин поспіль якимівці та жителі району виборювали перемогу. Неодноразово змагалися навіть дівчата, переборюючи одна одну на руках. Гості свята, в свою чергу, підтримували спортсменів гучними оплесками.

 

Підбиваючи підсумки змагання, суддя конкурсу – тренер секції пауерліфтингу Дмитро Жеребецький – розділив переможців на три категорії. У категорії до 60 кілограмів переможцем став Олександр Лукашенко, до 80 – Полат Халілов. Максим Свіргун, який отримав звання переможця у категорії більше 80 кг, переборов навіть представників Якимівського козацтва.

 

Всі учасники були нагороджені цінними пам'ятними призами.Показати свою справжню мужність та богатирську силу на ярмарку бажаючі змогли під час перетягування канату. У цьому конкурсі змагалися кирилівські козаки та якимівські силачі. Під оплески та підбадьорюючі вигуки з нелюдською силою спортсмени тягли канат у свій бік, намагаючись вирвати перемогу у суперників. Зовсім трохи якимівці не дотягнули і віддали звання переможців козакам з Кирилівки.

 

Одним із найважчих та яскравих став атлетичний конкурс, у якому взяли участь не тільки професійні спортсмени, імена яких давно відомі на весь район, а й любителі, які завдяки цим змаганням стали серйозними конкурентами для ветеранів.

 

Учасники по черзі піднімали гирі вагою 16, 24 та 36 кілограмів. Поза будь-якою конкуренцією був на святі двадцятикратний чемпіон світу Тимофій Семенович Косенко. Абсолютним переможцем став Руслан Мамедов, який підняв найважчу гирю 36 разів. Він отримав головний приз – соковижималку від народного депутата України Артема Пшонки. Також переможцями стали Олександр Лукашенко та Артур Гораєв, яким були теж вручені цінні призи.

 

Вітаючи зі сцени жителів Якимівського району, помічник народного депутата Олександр Вербицький вручив учасникам секції пауерліфтингу сертифікат на купівлю атлетичного знаряддя.

 

Останньою спортивною подією із непередбачуваними випробовуваннями став конкурс, під час якого потрібно було залізти на височенний стовп і дістати самому собі приз. Неодноразові (аж п'ятнадцять) спроби якимівців дістатися до подарунків були марними.

 

Спроба Оксани Воронцової не принесла винагороди, та вона першою випробовувала свої сили. За жагу до перемоги і подолання третини перешкоди заохочувальні 50 гривень від мера селища дісталися Євгену Бухтіярову.

 

Надто високим і слизьким виявився стовп, але жага до перемоги взяла гору, і переможці були визначені. Першим зняв свій приз одинадцятикласник ЗОШ №1 Мурат Халілов, другим – автослюсар Данило Єнікєєв, останні два призи для себе і своєї матусі Тані зняв зі стовпа вихованець клубу пауерліфтингу, студент Антон Бердюгін.

 

За час змагань учасники вкотре довели, що Якимівський край багатий на сильних і сміливих людей!Создан 25 мар 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
milana 26 мар 2013 ответить
Якимівський край дійсно багатий богатирями! У нас усі хлопці дужі, зможуть за рідну землю постояти! А ще дуже хотілося б, щоб таких свят було якомога більше. Сподіваюсь, наш народний депутат Артем Пшонка і надалі їх підтримуватиме та проводитиме. Ми дійсно чекаємо кожної такої події з нетерпінням!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником