Любовь милосердствует-Михайловка в поддержку акции
Будь-яка хвроба - неприємна й небезпечна. Але онкологічна – особливо. За такого діагнозу у боротьбі за життя рахунок іде не на місяці – на дні й години.

Та, як це часто буває, така хвороба застає зненацька. А оскільки лікування онкології тривале й дуже дороге, мобілізують ресурси не лише сім’ї, а й родичів та знайомих. Якщо й цього замало, звертаються за допомогою до громади. Особливо – коли під загрозою життя дитини.

 

До честі михайлівчан, небайдужі серед нас знаходяться, допомагають. Часто це прихожани церков, бо ж саме церква вчить любові до ближнього, дає віру в краще, надію на зцілення.

 

Більше того, з благословення Високопреосвященнійшого Луки, архієпископа Запорізького й Мелітопольського в цьому році проводиться єпархіальний проект «Любов милосердствує» на підтримку хворих і онкохворих дітей. Бажаючі можуть будь-коли зробити в церкві пожертву. А нещодавно це міг зробити кожен у Михайлівському районному будинку культури, де відбувся благодійний концерт колективу народної пісні й танцю «Оксамит» під керівництвом Лариси Купчинської.

 

Звертаючись до присутніх у залі, архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука розповів, як проходить проект у області. Люди активно відгукуються на заклик церкви. Пожертви йдуть грошима, люди здають кров, яка життєво необхідна для онкохворих дітей. Зокрема, активними донорами в Михайлівському районі стали роздольці.

 

Кожен із присутніх мав змогу зробити пожертву ще до початку заходу, і під час нього.

 

Всім, хто серцем сприйняв горе ближнього, подякували Високопреосвященнійший Лука та благочинний Михайлівського округу, протоієрей Олег Панчак.

 

А концерт був чудовий, професійний. Присутні отримали справжнє задоволення.Создан 22 мар 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
mo-re81 22 мар 2013 ответить
Не залишається остронь проблем юних жителів області і народний депутат Артем Пшонка. Так, на цьому тижні додому після лікування у м. Трускавець повернулася маленька жителька села Ленінське (Якимівський район). Поїздку у спеціалізованої клініки відновлювального лікування допоміг організувати народний депутат.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником