У Приазовському районі розпочалася традиційна акція «Спорт для всіх – спільна турбота»
У рамках районної програми «Спортивний майданчик» завдяки спільним зусиллям районної влади, народного депутата Артема Пшонки, депутатів обласної ради у Приазовському районі будуються та реконструюються спортивні дитячі майданчики. Так, нові комплекси зведені у селах Олександрівка та Дівнинське, капітально відбудований районний спортивно-ігровий майданчик «Казка». Тут встановлені нові ігрові комплекси, відремонтовані гойдалки, гірки, каруселі, усі доріжки викладені тротуарною плиткою, розбиті клумби, реставровані картини з казковими та мультиплікаційними героями. Нові майданчики стали місцем, де підростаюче покоління може цікаво, активно, з користю для свого здоров‘я провести час.

Постійними і активними організаторами спортивних змагань в Приазовському районі є громадська організація «Молоді регіони», які залучають молодь як до фізичних (футбол, волейбол, армреслінг і ін.), так і до інтелектуальних (шашки, фахи) видів спорту.

 Всього у Приазовському районі спортивно – масовою роботою охоплено 2829 учнів. У дитячо - юнацькій спортивній школі, де культивуються шість видів спорту: волейбол, футбол, бокс, аеробіка, таеквон-до, вільна боротьба - навчається – 526 учнів. Навчальний заклад має філії у школах району: Нововасилівська НВК «Гармонія», Ботієвська ЗОШ, Чкаловський НВК, Володимирівський НВК, Богданівський НВК, Новоконстянтинівська ЗОШ, Олександрівська ЗОШ. В 16 школах району працюють спортивні гуртки з різних напрямків фізкультурно - масової роботи, охоплюють навчанням до 500 учнів.Создан 21 мар 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
--- 11 июл 2013 ответить
Діти - наше майбутнє, як би банально це не звучало. Підростаюче покоління занадто багато проводить часу біля комп’ютерів. Тому чудово, що в районі будуються нові майданчики для дітей, щоб останні зростали здоровими та активними. Велике спасибі керівникам району та Артему Пшонці за увагу і турботу до маленьких приморчан.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником