ФУТБОЛ ВЕТЕРАНІВ

Веселовский районНа протязі багатьох років у Веселівському районі подають приклад молодому поколінню веселівські футболісти-ветерани

Так у жовтні традиційно відбувся футбольний турнір серед ветеранів присвячений Дню визволення Веселого від німецько-фашистських загарбників. Цього разу турнір відбувся на домашньому міні-футбольному майданчику Залати О. В результаті змагань місця розподілені наступним чином: на першому місці команда – Веселе-1, на другому –Нижні Сірогози, на третьому Веселе-2.

28 жовтня збірна нашого району прийняла участь у матчі-відповіді у смт Нижніх Сірогозах. Команди зіграли у нічию з рахунком 3-3.

Сірогозці нагородили веселівських ветеранів грамотою, кубком і привітали з 15-ою річницею спільної спортивної дружби.

Склад Веселівської команди: Максимчук Віталій, Залата Олександр, Семивол Володимир, Разгоній Денис, Куцела Тарас, Романенко Анатолій, Жуков Віктор, Чаусов Едуард, Баландін Андрій, Мартовицький Михайло, Павленко Ігор, Тітов Микита.

Дякую за допомогу ГО «Моє майбутнє» та усім хто приймав участь та допомагав організувати дані заходи, адже ви демонструєте прекрасний приклад нашому молодому поколінню.

М.Ю. КозюраСоздан 24 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником