МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!!!

Приазовський районВвечері 21 серпня в смт. Приазовське проводилися урочистості до Дня Незалежності України. Перед святковим концертом на площі біля районного будинку культури, вже традиційно на стендах виставляються найкращі роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

На одному з таких стендів відбувалася презентація літературно-художньої збірки талановитих юних мешканців Приазовського району, присвячена єдності та незалежності України. Збірка «Ми діти твої, Україно!» увібрала в себе найкращі прозові, поетичні та образотворчі роботи приазовських дітей.

«Книга, яку ти щойно розгорнув, присвячена єдності і незалежності нашої великої держави – України. На сторінках цього видання твої сучасники - талановиті хлопці і дівчата нашого району знайомлять зі своїми поетичними творами - роздумами про могутність і неповторність нашої країни. Яскраві малюнки, вишивки, творчі роботи говорять про любов авторів книги до свого краю, рідних та близьких людей.

Україна - священна земля наших дідів і прадідів. Де б ти не був, рідна земля, ніби рідна ненька, завжди кличе тебе додому. І як би не змінювався світ, куди б не завела тебе доля, завжди зберігай у серці всі ті духовні скарби, які дісталися тобі у спадок від попередніх поколінь.» - так з першої сторінки до читачів звертається Приазовська районна бібліотека для дітей.

Спонсором видання є молодіжна громадська організація «Моє Майбутнє» - організація, яка завжди намагається допомагати обдарованій молоді та дітям розвивати свої таланти, адже діти – це майбутнє нашої країни!Создан 14 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником