Спартакіада серед територій району до Дня Незалежності!

Веселовский район22 серпня відбулася традиційна, щорічна спартакіада серед населення сільських та селищної рад присвячена Дню незалежності України.

У програму головних змагань були включені 8 видів спорту: міні-футбол, волейбол, перетягування канату, жіночий баскетбол, шашки, настільний теніс та гирьовий спорт. Під час урочистого відкриття спортсменів району тепло привітав голова районної державної адміністрації Мігуля І.І.

В цьому році прийняло участь 9 команд: Новоуспенівсьої, Калинівської, Менчикурівської, Чкаловської, Запорізької, Широківської, Гоголівської, Білоріцької сільських рад та Веселівської селищної ради.

У кожному з видів змагання проходили напружено і яскраво. Так першу перемогу своїй команді на спартакіаді принесла, вигравши легкоатлетичний крос 500м., Тарасенко Ольга (Веселе). У чоловіків перемогу, уже вкотре, отримав Новіков Роман з Озерного. У змаганнях з шашок перемогла Ковальчук Наталія із Запорізької сільської ради. У чоловіків перемогу святкував Товкун Віктор з Менчикур. Серед гирьовиків переможцем виявився – Шкрум Вадим з Калинівки. У змаганнях з настільного тенісу чемпіонкою стала Кучер Світлана з Гоголівки, у чоловіків Кушнір Микола (Гоголівка).

У змаганнях з міні-футболу, серед 8 команд чемпіонами стали спортсмени з Гоголівки, срібні нагороди у чкаловців, на третьому калинівські футболісти. У волейболістів перемогу святкувала веселівська команда, другі гоголівці, треті –новоуспенівці. У баскетболісток чемпіонство завоювали веселівські дівчата, на другому місці – менчикурівські спортсменки на третьому – чкаловські баскетболістки. У перетягуванні канату чемпіонами, у складі 5 чоловік, стали ширківські спортсмени.

У командному заліку спартакіади чемпіоном за всіма показниками виявилася Гоголівська команда (четверта перемога в даній спартакіаді). На другій сходинці опинилася команда юнаків та дівчат з Калинівської сільської ради. На третьому місці – Калинівська команда.

На жаль, з якихось незрозумілих причин, у змаганнях спартакіади не змогли прийняти участь молодь Корніївської, Зеленогаївської, Матвіївської та Таврійської територій.

Переможці у командному заліку були нагороджені кубками та грамотами, а члени команд призерів та індивідуальних видів дипломами.

Якісно і на рівні була проведена суддівська робота, завдяки високому професіоналізму Бєлікова Ю.В., Лисенка М.М., Сенюкова О.Е., Козюри Ю.В., Акімова О., Сметанського О. та Мусіхіна М.М.

Організатори спартакіади висловлюють подяку за допомогу у проведенні директору Веселівської ДЮСШ та ГО «Моє майбутнє», та всім керівникам збірних команд.

 

М. КозюраСоздан 25 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником