Street Workout

Веселовский район11 червня у Веселому пройшов традиційний фестиваль вуличних видів спорту. Відкрили фестиваль учасники танцювальної студії «Атмосфера» танцювальним флеш-мобом на центральній площі біля РБК. ВИДЕО ФЛЕШМОБА З 12.00 розпочалися змагання з паркуру та воркауту.

Цього року до нас завітали юнаки з міста Мелітополя, Кам’янки-Дніпровської і навіть міста Харкова.

На майданчику зібралося багато людей. Після показових виступів розпочалися змагання з чоловічого фрістайлу, де трете місце зайняв Абдурасулов Амаль, на другому місці Кліпілін Роман із Кам’янки-Дніпровської, а переможцем став Коновалов Микола. У змаганнях з паркуру на першому місці – Ситник Олексій, на другому Красовський Олександр і на третьому – Маслов Антон. В змаганнях з виходу силою на третьому місці Безуглий Андрій, на другому Єрьоменко Іван, перше місце зайняв спортсмен з Мелітополя Коновалов Микола. З підтягування на перекладині з гирею 24 кг. третє місце зайняв Коновалов Микола, друге Фуголь Руслан, перше Кліпілін Роман. З віджимань на брусах з гирею 32 кг. третім став Гонней Дмитро, срібним призером Абдурасалов Амаль із Мелітополя, а перше місце зайняв Кліпілін Роман з результатом.

Після силових змагань розпочались змагання серед дівчат з присідань, перемогла Широменко Олександра. Серед хлопців були змагання з віджимання від землі, переміг Старостенко Владислав.

Разом зі змаганнями на літньому дитячому майданчику проходили майстер-клас по виробам маків та браслетів, виробів з тіста та конкурс малюнку на асфальті.

Організатори висловлюють щиру подяку благодійному фонду «Роби добро», керівнику танцювальної студії «Атмосфера» та всім хто прийшов підтримати Веселівських спортсменів.

 

О. КушнірСоздан 17 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником