«Будуймо ЕКО Україну разом ».

м. ТокмакВ будь-якому сучасному місті зелена зона громадського відпочинку – на вагу золота, тому члени Токмацької міської громадської організації «Разом піднімемо Токмак» вирішили прийняти участь у Всеукраїнській екологічній програмі «Будуймо ЕКО Україну разом » і подали свій проект «Будівництво громадської зони відпочинку в районі меморіалу «Книга Пам`яті»», в рамках якого і в разі виграшу планується побудувати алею з лавочками, зеленою зоною, альтанкою, та прикрасою алеї – пам’ятним знаком «Я люблю Токмак».

«Місце вибрали не випадково, а саме біля пам`ятки історії - меморіалу «Книга Пам`яті», який у найближчий час буде відремонтовано за рахунок іншого гранту та приведено до відповідного вигляду, ми хочемо зробити це місце максимально привабливим для токмачан та гостей нашого міста. Першочергово ми залучились підтримкою міського голови Ігоря Котелевського, з яким обговорили всі нюанси підготовки та реалізації проекту » - розповіла журналістам Олена Чаговець, одна з авторів проекту. З Оленою ми зустрілись під час зйомок відео – презентації проекту для другого туру конкурсу, адже перший тур – презентація проекту та голосування вони вже пройшли.

В четвер, 2 липня, приблизно о 17.00 біля «танку» зібрались токмачани різного віку, серед яких були ветерани та пенсіонери, матусі з дитячими візочками, студенти та школярі, представники руху велосипедистів. Всіх об`єднала одна мета – прийняти участь у зйомці відео-ролика проекту та допомогти організаторам здобути перемогу, адже від якості та інформативності ролика, який буде представлено на розгляд журі всеукраїнського конкурсу - буде залежати перемога проекту та отримання фінансування та будівництво алеї в районі меморіалу.

Автори проекту висловлюють подяку всім токмачан, які прийняли участь у зйомці відео – ролика та громадській організації «Молодіжне об`єднання «Моє майбутнє»» на чолі з Анатолієм Казанцевим, які надали фінансову допомогу у створенні презентації.

Результати участі токмачан у всеукраїнській програмі «Будуймо ЕКО Україну разом» буде оголошено наприкінці липня, про що ми Вас обов’язково проінформуємо. Ознайомитись з перебігом подій можна за посиланням http://vk.com/molod_tokmak.

Юхим ЄрмілінСоздан 06 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником