«Обдарована дитина – 2015»

Токмакський районЩорічно, на прикінці навчального року у Токмацькому районі проходить районне свято «Обдарована дитина». Відділ освіти Токмацької РДА серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів обирає кращих серед кращих учнів, які отримали здобутки у сферах учнівського життя та дозвілля. До речі, учні Токмачини живуть досить цікавим життя: відвідують різноманітні гуртки у стінах школи, займаються у спортивних секціях, відвідують школи естетичного виховання та мистецтв. Також школярі активно беруть участь у районних та обласних етапах шкільних олімпіад і мають гарні результати та досягнення з української мови і літератури, математики, іноземних мов та інших предметів.

Молодь також має і такі таланти: зачаровують вокальним співом, віртуозна грають на музичних інструментах, таких як аккордеон та саксофон. Вихованці танцювального колективу естрадного танцю «Едем» є призерами обласних та республіканських танцювальних конкурсів та завжди прикрашають своїми роботами всі районні заходи. Наша учнівська молоді має значні досягнення і у спорті.

Всіх номінантів керівництво району та начальник відділу освіти Токмацької РДА Шепель М.П. нагороджували грамотами та грошовими преміями. Представник ГО МО «Моє майбутнє», депутат Токмацької районної ради, відзначила переможців обласного етапу олімпіад з фізичної культури, майстрів спорту зі спортивної гімнастики та акробатики: Лазоринець Богдану, Фоменка Сергія, Додіну Катерину, Казакову Діану та Жейнову Оксану та нагородила їх грамотами та сувенірними подарунками.

ГО «Моє майбутнє» і надалі буде підтримувати обдаровану та активну молодь, бо молодь – це наше майбутнє.Создан 09 июн 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником