«Щаслива дитина – щаслива Україна»

Веселівський районУ перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Цей день не тільки веселе свято для дітлахів, це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти зростали щасливими, здобували належну освіту, займалися улюбленої справою, та в майбутньому стали чудовими батьками і громадянами своєї країни.

А як всі ми знаємо що дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Це самий щасливий час для багатьох з нас, ми завжди з теплим почуттям пригадуємо роки нашої молодості та дитинства, але далеко не всі люди можуть похвалитися такими радісними спогадами у дитячому віці.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей нашої малечі, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Тому саме в цей день, 1 червня ми разом повинні приділити всю увагу, все своє тепло для того щоб не засмучувати дитячі надії.

 

БОЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом освіти, молоді та спорту в районному парку відпочинку, проведено спортивну розважальну програму « Мама, тато, я – спортивна сім’я» за підтримки благодійного фонду «Роби добро» та ГО «Моє майбутнє». В заході прийняли участь сім’ї селища Веселого. На відкритті заходу головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Веселівської райдержадміністрації Козюра М.Ю. зазначив, що у дітей не повинно бути нещасливого дитинства, і за це мають відповідати дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинно стати одним з найголовніших обов'язків. Закликав усіх щодня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Побажав хлопчикам та дівчаткам міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Захід пройшов у теплій та азартній атмосфері, як для дітей так і для їх батьків. Команди змагалися у 11 різноманітних конкурсах, як рухливих так і смачних. Після закінчення турніру з сімейного багатоборства діти та батьки отримали подарунки, грамоти та медалі.

У Веселівській дитячо-юнацькій спортивній школі організовано турнір з піонерболу серед молодших дітей. Прийняло участь 4 команди вихованців секцій волейболу та баскетболу. Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки від благодійного фонду «Роби добро».

Фахівцем із соціальної роботи центру в таборі денного перебування Менчикурівської ЗОШ проведено тематичні бесіди «Дитино знай свої права» та конкурс малюнків на асфальті «Рідне село очима дітей» за підтримки благодійного фонду «Роби добро» та ГО «Моє майбутнє». Малеча із задоволенням і великим ентузіазмом намагалися в малюнках показати свою любов до рідного села.

Для дітей пільгових категорій спільно з християнською церквою «Живая вера» проведено конкурсну розважальну програму «Майбутнє – це ми». Представники церкви підготували неймовірно цікаву виставу, дітлахи із захопленням приймали участь в різноманітних веселих забавах, конкурсах, вікторинах, за що отримували заохочувальні подарунки, мали змогу потанцювати. Під час проведення заходу надалася можливість проявити свої таланти, що дітям найбільше сподобалося. Якщо б кожному з Вас, в той час, надалася можливість побачити ці малесенькі, яскраві оченята сповненні надії такі б свята ми проводили не тільки один раз на рік. Директор Веселівського РЦСССДМ Люта С.А. побажала дітям бути завжди щасливими, не переставати мріяти та посмішок.

Давайте докладемо зусиль, щоб наші діти могли з посмішкою через декілька років згадувати той час, коли вони були маленькими, коли вони росли та входили до дорослого життя.

 

 

 

Центр соціальних служб для сім’ї,

дітей та молодіСоздан 03 июн 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником