Автопробіг по місцям Бойової Слави

Акимовский район«Пам'ять - одне з надбань нашої спадщини» - сказав колись один із класиків.

6 травня 2015 року був проведений Автопробіг Пам'яті. Ініціатором заходу стали відділ культури і туризму Якимівської райдержадміністрації та КЗ «Якимівський районний історико-краєзнавчий музей». Маршрут автопробігу пролягав по одному з маршрутів Бойової Слави «смт. Якимівка - село Велика Тернівка – село Новоданилівка – смт. Якимівка».

В автопробігу брали участь: 1. Учасники бойових дій - Синников (інвц.), Кириченко П. Т. 2. Учасники локальних війн - Доросевич Ст. Ст., Чаплигін В. Т., Федосов (інвц.).... Серед суспільних організацій прийняли участь в урочистій події Якимівська районна молодіжна організація «Моє майбутнє» (голова Єлизаренко Н.А.), а також ЗO «Патріот» (голова Тимків О. М.)

Відкриття автопробігу ознаменувалося флешмобом учнів 5-7 (9-11) класів Акимівської гімназії, який був присвячений, і символізував героїчний бій наших земляків і Велику перемогу над фашистськими загарбниками у 1945 році біля пам'ятника односельцям (Стели).

Після проведеного флешмобу виступили з промовою заступник Акимівської районної державної адміністрації Охремчук М. П. начальник відділу освіти, молоді та спорту Дудкін І.В., Гнєдашев В. М. директор КЗ «Якимівський районний історико-краєзнавчий музей».

У Якимівці мітинг закінчився покладанням квітів до стели на меморіальні плити. Наступна зупинка автопробігу відбулася в селі Велика Тернівка та селі Новоданилівка, Новоданилівської сільської ради. Мітинг в селі Велика Тернівка віршами дітей молодших класів та їх відповідальністю за мітинг, які розповідали вірші про подвиг і героїзм своїх прадідів загиблих або тих, що повернулися живими з війни. У Новоданилівці окрім самого мітингу, яскравою подією була зустріч ветеранів хлібом та сіллю – символів багатства та достатку.

Основним значенням для ветеранів є пам'ять про їх подвиги, за визволення війни від фашистських загарбників.

Для дітей це свято – символ нагадування про приклад героїзму дідів та прадідів, їх патріотизму, любові до рідної землі.

 

 

В.ГнєдашевСоздан 13 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником