Турнір пам’яті О.М. Процеля

Веселовский районПерший традиційний шашковий турнір пам’яті нашого земляка О.М. Процеля відбувся 16 квітня. Свято організували за ініціативої Веселівської ради ветеранів-афганців, за підтримки Веселівської районної державної адміністрації, благодійного фонду «Роби добро» та молодіжної ГО «Моє майбутнє»

На відкритті заходу до учасників з привітальними словами звернулися голова Веселівської районної ради В.В. Масалов, керівник Веселівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів інтернаціоналістів) І.М. Борисенко та брат О. Процеля Володимир Михайлович, вони побажали учасникам мирного неба та нових перемог.

В турнірі прийняло участь 14 команд, котрі складалися з 1 дівчини, 1 юнака та дорослого учасника. Учасники були розподілені по групам в яких зіграли за коловою системою.

В результаті змагань бронзовим призером турніру стала команда с.Менчикури, срібним призером с.Гоголівка, а чемпіоном турніру стали шашисти з Веселівського професійного аграрного ліцею.

Організатори турніру висловлюють щиру подяку за допомогу в проведенні турніру: директору КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Олешку М.П., Прусенку М.А., Бєлікову Ю.В., Борисенку І.М., благодійному фонду «Роби добро» та всім хто прийняв активну участь.

 

 

М. КозюраОбновлен 20 апр 2015. Создан 17 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником